Bugun...

"Barut" İLE İLGİLİ HABERLER

Barut, AKP çözüm üretmiyor, krizi derinleştiriyor
CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, AKP salgınla daha da yakıcı hale gelen krizi derinleştiriyor, çözüm üretmek için adı..
Barut, Üretici ve tüketiciye çare bulun
CHP Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, pandeminin vurduğu, iktidarın destek..
Ayhan Barut, icra ve iflas harçları için yasa değişikliği istedi
CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Meclis'e Harçlar Kanunu'nda değişiklik öngören yasa teklifi sundu, kriz döneminde bo..
Barut, Balıklar neden ölüyor?
CHP Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, Adana'nın Kozan İlçesi'ndeki derede ..
Barut, Muhtarlarımızın özlük hakları iyileştirilsin
Ayhan Barut, Yüreğir İlçesindeki muhtarlarla bir araya gelip sorunlarını ve taleplerini dinledi.
CHP'li Öztunç ve Barut, Kahramanmaraş'ı adım adım gezdi
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ile Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişl..
Barut,14 Şubat'ta sevgi kazansın
CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde oynanacak Adanaspor - Adana Demirspor karşılaşmasında s..
Barut, Sağlık emekçilerinin yükü azaltılsın
CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Sağlık emekçilerinin iş yükünün hafifletilmesini, ekonomik ve özlük haklarının iyile..
Barut'tan Tarım Bakanına Meclis kürsüsünden istifa çağrısı
CHP Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, Meclis kürsüsünden Tarım ve Orman Ba..
Ayhan Barut'tan Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na sert tepki
CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut'un, yapımı yılan hikayesine dönen Çukurova Bölgesel Havalimanı'na ilişkin soru önerge..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI