SON DAKİKA

"Diş Hekimi Mahmut Genç" İLE İLGİLİ HABERLER

AGİAD Başkanı Halid Milli, Darbe ve darbecilere asla geçit vermeyeceğiz
Adana Genç İş İnsanları Derneği (ADANAGİAD) Başkanı Halid Milli, hain 15 Temmuz darbe girişimini lanetleyerek, "Darbecil..
Güzellik Sektöründen Müzik Dünyasına
Güzellik sektörünün genç ve başarılı girişimcilerinden Neslim Güngen, bir hayalini daha gerçeğe dönüştürdü. Müzik âşığı ..
İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi Bulundurmak Artık Zorunlu
İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nda yapılan son düzenlemeye göre artık, 50’den az çalışan olan tüm işyerlerinde de iş gü..
MÜSİAD ADANA ŞUBE BAŞKANLIĞI ÜYELERİNDEN VALİ MAHMUT DEMİRTAŞ’A ZİYARET
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Adana Şube Başkanlığı (MÜSİAD) üyeleri Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret ..
Vali Mahmut Demirtaş, STK Temsilcileriyle bir araya geldi
Normalleşme planı kapsamında dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine bilgi ..
Vali Mahmut Demirtaş, Havutlu Sanayi Çarşısının inşaat alanını ziyaret etti
Vali Mahmut Demirtaş, Yüreğir ilçesinin Havutlu Mahallesi’nde kurulacak olan Havutlu Sanayi Çarşısının inşaat alanını zi..
Agiad Başkanı Halit Milli,
Adana Genç İş İnsanları Derneği başkanı Halit Milli,Milli Kurtuluş Mücadalemizin 101’inci yıldönümünde 19 Mayıs Atatürk’..
Vali Mahmut Demirtaş,Vefa Sosyal Destek Grubunun yanındayız
Vali Mahmut Demirtaş, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl ve Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerine yönelik gerçekleşen saldır..
Asistan hekimler için sınav yapılacak mı?
CHP Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, Covid-19 nedeniyle yapılamayan tez ve uzmanlık sınavının yüzlerce asistan he..
YUKARI