Bugun...

"Mart ayında gıda" İLE İLGİLİ HABERLER

Gıda Enflasyonunu Düşürmek İçin Çiftçiden Öneriler
Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru, yaş meyve ve sebze üreticilerinin hakkını koruyarak, tüketiciye de en uygun..
Yüreğir Belediyesi 70 Bin Gıda Kolisi Dağıttı
Yüreğir Belediyesi, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtımı gerçek..
Trafik ekipleri 2020 yılı Ekim ayında 271.980 aracı kontrol etti
Valilik gözetim ve denetiminde İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik ekipleri tarafından 2020 y..
ŞOK Marketler, 2020’nin ilk dokuz ayında 15,4 milyar TL net satış geliri elde etti
Türkiye’nin en hızlı büyüyen gıda perakende zincirlerinden ŞOK Marketler Tic. A.Ş., 2020 yılının ilk dokuz aylık finansa..
Gıda gününde Adana Şalgamı ve simid
Seyhan Belediyesi Çevre ve Koruma Kontrol Müdürlüğü “Dünya Gıda Günü” nedeniyle gerçekleştirdiği etkinlikle halka Adana ..
Okulların tatil edilerek uzaktan eğitime geçilmesi,esnafı mağdur etti
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Pandemi tedbirleri nedeniyle Mart’tan bu yana üniversitelerin önce tatil olması,..
Palandöken, Online gıda alışverişlerinde çok sayıda mağduriyet yaşanıyor
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Korona virüs salgınıyla birlikte karantinada olan ya da evden çıkmak istemeyen v..
Seyhanda standartlara uygun asvalt çalışması
Seyhan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde Şubat ayında başlattığı asfalt yenileme ve sağlıklaştırm..
Seyhan Zabıtadan bayram denetimi
Seyhan Belediyesi zabıta ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gıda işletmelerine yönelik gıda ve hijyen denetim g..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI