"Sarıçam ilçesinde Cumhur İttifakı Adayı olarak seçimi kazanan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ" İLE İLGİLİ HABERLER

AK Parti Kozan'da, Sel mağduru vatandaşları yalnız bırakmadı
AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili beraberindeki heyet ile birlikte dün akşam Kozan’da meydana gelen sel ve su ba..
YÜREĞİR ZİRAAT ODASI BAŞKANI MEHMET AKIN DOĞAN, VALİ ELBAN’I ZİYARET ETTİ
Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet Akın Doğan ve Yüreğir Ziraat Odası Meclis Başkanı Şevket Uludağ, Vali Süleyman Elban..
Esendemir, “EGM genelgesi Basın özgürlüğüne aykırıdır”
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün olaylarda polisin görevini ifa ederke..
ATO MECLİS BAŞKANI ACI: “EKONOMİK YÜK ÇOK AĞIR”
Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı İsmail Acı, 17 Mayıs sabahına kadar sürecek olan ‘tam kapanma’ uygulamasının ekonomi ..
Şahin Bilgiç, Buğday müdahale alım fiyatı 2 liranın üzerinde olmalıdır
Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Tarım Bakanlığı ve TMO Yöneticilerine seslenerek “Buğday müdahale alım fiyat..
ASKF ilk ziyareti Soner Çetin’e yaptı
Ahmet Bozan başkanlığında yeniden seçilen Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yönetimi Çukurova Belediye Başk..
BAŞKAN AKAY’DAN ‘DAYANIŞMA’ VURGUSU
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Seyhan’da mahallelerin ihtiyacı olan hizmetleri muhtarlarla ve mahalle sakinler..
SARIÇAM BELDİYESİ’NDEN REKOR FİDE DAĞITIMI
Sarıçam Belediyesi ilçede artık geleneksel hale getirdiği fide dağıtımının bu sene ikincisini gerçekleştiriyor...
TURDAY Başkanı Zereyak, “Sürdürülebilir Turizm İçin Net Adımlar Atmalıyız”
Zereyak, “ Turizm sektörümüz koronavirüsün de etkisi ile sekteye uğradı. Bu alanı yeniden canlandırmak istiyorsak bir a..
SOYKIRIM BAHANE, ASIL HEDEF ANADOLU’DAKİ TÜRK-İSLAM KÜLTÜRÜ
BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’tan ABD Başkanı Joe Biden’in 1915 olayları için ‘soykırım’ ifadesini kullanmasına tepki gö..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI