Bugun...

"Sarıçam ilçesinde Cumhur İttifakı Adayı olarak seçimi kazanan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ" İLE İLGİLİ HABERLER

SARIGÜL’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ülkenin yarısından fazlasında teşkilatlarını kurduklarını söyledi ve teşkilat başkanl..
Palandöken, Yapılandırma ödemeleri en az 6 ay ertelenmeli
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Yapılandırma ödemeleri normalleşme takvimine bağlı olarak en az 6 ay ertelenmeli..
Çimen’den, Seyhan İlçe Spor Müdürü Mustafa Lavkor’a ziyaret
Adana ASKF Başkan Adayı İşadamı Ramazan Çimen, Seyhan İlçe Spor Müdürü Mustafa Lavkor’a hayırlı olsun ziyaretinde bulund..
OKULLAR AÇILMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
TÜSAD Çocuk Göğüs Hastalıkları Koordinasyon Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ayşe Tana Aslan, Çocukların büyükler için risk oluş..
TÜSİKON’dan Vali Elban’a ziyaret
Türkiye Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu (TÜSİKON) Adana İl Başkanı Vedat Örgen ve beraberindeki hey..
TÜED Adayı Güçtekin’den Güzelyalı Mahalle Muhtarı Göktürk Güngör’e ziyaret
TÜED Adana Şube Başkanı Cumali Güçtekin ve ekibi Adana'nın gözde mahallelerinden biri olan Güzelyalı Mahalle Muhtarı Gök..
DEVA Partisi Seyhan İlçe Başkanı Halit Acı'dan TÜED Adayı Cumali Güçtekin'e ziyaret
Deva Partisi Seyhan İlçe başkanı Halit Acı, Türkiye Emekliler derneği Adana şube Başkan adayı Cumali Güçtekin’ni ziyaret..
Vali Elban, “Vaka sayısında il olarak iyiyiz ama tedbirleri elden bırakmayacağız”
Vali Elban, “Vaka sayısında il olarak iyiyiz ama tedbirleri elden bırakmayacağız” dedi.
Düzgün ve Tepe ÇGC Sosyal Tesisleri’nde
Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Düzgün ve Mersin Gazeteciler Cemiyeti (MGC) Başkanı Kaya Tepe, Adana’d..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI