Bugun...

"Vali Mahmut Demirtaş'a makamında ziyaret ederek" İLE İLGİLİ HABERLER

VALİ ELBAN’DAN BACAKSIZLAR MAKİNE’YE ZİYARET
Vali Süleyman Elban, Bacaksızlar Makina Yedek Parça İmalat ve Motor Yenileme Sanayi Ticaret Limited Şirketini ziyaret et..
Rektör Prof. Dr. Tuncel Subtropik Meyveler Araştırma ve Uygulama Merkezi’ni Ziyaret Etti
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel Subtropik Meyveler Araştırma ve Uygulama Merkezi’ni ziyaret e..
VALİ ELBAN TUR AYAKKABI’YI ZİYARET İNCELEMELERDE BULUNDU
Vali Süleyman Elban, ayakkabı sektöründe 1995 yılından beri hizmet veren Tur Ayakkabı ve Deri Sanayi Ticaret Limited Şir..
ADASO’DAN TEMSA VE SASA’YA ZİYARET
Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Divanı, TEMSA ve SASA Polyester Sanayi A.Ş ziyaret gerçekleştirerek çalışmal..
DEVA PARTİLİ ACI, DEMOKRASİ GEREĞİ BASIN ÖZGÜR OLMALIDIR
Adana’da, teşkilat yapılanmasını, kentin dinamikleriyle istişare seviyesinde güçlendiren Deva Partisi Seyhan İlçe Başkan..
Rektör Prof. Dr. Tuncel, Biyoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi’ni Ziyaret Etti
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Biyoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde incelemelerd..
TÜSİKON’dan Vali Elban’a ziyaret
Türkiye Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu (TÜSİKON) Adana İl Başkanı Vedat Örgen ve beraberindeki hey..
TÜED Adayı Güçtekin’den Güzelyalı Mahalle Muhtarı Göktürk Güngör’e ziyaret
TÜED Adana Şube Başkanı Cumali Güçtekin ve ekibi Adana'nın gözde mahallelerinden biri olan Güzelyalı Mahalle Muhtarı Gök..
DEVA Partisi Seyhan İlçe Başkanı Halit Acı'dan TÜED Adayı Cumali Güçtekin'e ziyaret
Deva Partisi Seyhan İlçe başkanı Halit Acı, Türkiye Emekliler derneği Adana şube Başkan adayı Cumali Güçtekin’ni ziyaret..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI