"bu uğurda mücadele etmiş olan Başbuğ Alparslan Türkeş" İLE İLGİLİ HABERLER

BAŞKAN AKAY’DAN ‘DAYANIŞMA’ VURGUSU
Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Seyhan’da mahallelerin ihtiyacı olan hizmetleri muhtarlarla ve mahalle sakinler..
TDP'li Akgün, HDP’li Yöneticilerin Bildirisine sessiz kalmadı
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, “Sözde soykırım iftiralarını kesinlikle kabul etmiyoruz. ..
Şevkin, TCDD siyasi yandaşlara peşkeş mi çekilecek?
CHP Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, Cumhuriyetin kazanımı olan ve stratejik öneme sahip kamu kurumu TCDD’nin böl..
Başbuğ Türkeş’in emaneti emin ve ehil ellerde!
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Başbuğ Alparslan Türkeş, 24 yıl önce bedenen aramızdan ayrılmıştır ama manevi varlı..
HERKES SUÇSUZSA SUÇLU KİM?”
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu, 2016 yılında makamına konulan bombanın..
Kadınlar üretecek, kadınlar kazanacak
Adana Büyükşehir Belediyesi kadınlara yönelik iki önemli proje olan Mutfak Atölyesi ve Payhane Kafe'nin açılışını yaptı...
Kadına Yönelik Şiddet ile Mücadele İl Koordinasyon İzleme Değerlendirme Toplantısı gerçekleşti
Kadına Yönelik Şiddet ile Mücadele İl Koordinasyon İzleme Değerlendirme Toplantısı, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nde Vali..
İlim Yayma Cemiyeti’nde bayrak değişimi
Türkiye’nin köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan İlim Yayma Cemiyeti Gaziantep Şubesi Olağan Genel Kurulu gerçek..
BÜNYAMİN AVCI, BAŞBUĞ TÜRKEŞ’İN İZİNDE, LİDER BAHÇELİ’NİN EMRİNDEYİZ
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın Kurultay Delegelerinin de katılımıyla düzenlediği programda, “Liderimiz Devlet Ba..
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Süleyman Elban başkanlığında Valilik toplantı salonunda ge..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI