"ilçelerin genel durumu ile vatandaşlara sunulan kamu hizmetlerini değerlendirmek üzere ilçe kaymakamlarıyla bir araya geldi." İLE İLGİLİ HABERLER

KIZILAY'DAN FİLİSTİN'E YARDIM ÇAĞRISI
Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Sayılı, Adanalı yardımseverlerden Filistin’e yardım elinin uzatı..
Kılıçdaroğlu başkanları zoom üzerinden dinledi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akdeniz, Güneydoğu ve Doğu Anadolu’daki ilçe belediye başkanlarını zoom üzerinden..
İSRAİL’İN MESCİDİ AKSA OPERASYONU
Yeniden Refah Partisi Dış İlişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin,İsrail Ramazan ayında gerçekleştirdiğ..
AK Parti Kozan'da, Sel mağduru vatandaşları yalnız bırakmadı
AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili beraberindeki heyet ile birlikte dün akşam Kozan’da meydana gelen sel ve su ba..
YRP'li BEKİN, KUDÜS'Ü VE MESCİD-İ AKSA'YI DAHA ZOR GÜNLER BEKLİYOR
Yeniden Refah Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, işgal altındaki Kudüs'ü ve Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa'yı..
Esendemir, “EGM genelgesi Basın özgürlüğüne aykırıdır”
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün olaylarda polisin görevini ifa ederke..
TDP Genel Başkan Yardımcısı Akgün, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü Kutluyorum
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle bir açıklama yaptı...
DOĞAN BEKİN: 1915 İLE TÜRKİYE’Yİ SORUNSALLAŞTIRMAK
Yeniden Refah Partisi Dış ilişkilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, 1915 ile Türkiye'yi sorunsallaştırma..
SOYKIRIM BAHANE, ASIL HEDEF ANADOLU’DAKİ TÜRK-İSLAM KÜLTÜRÜ
BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’tan ABD Başkanı Joe Biden’in 1915 olayları için ‘soykırım’ ifadesini kullanmasına tepki gö..
Şevkin, TCDD siyasi yandaşlara peşkeş mi çekilecek?
CHP Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, Cumhuriyetin kazanımı olan ve stratejik öneme sahip kamu kurumu TCDD’nin böl..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI