Bugun...

"konu hakkında açıklamalarda bulundu." İLE İLGİLİ HABERLER

VALİ ELBAN TUR AYAKKABI’YI ZİYARET İNCELEMELERDE BULUNDU
Vali Süleyman Elban, ayakkabı sektöründe 1995 yılından beri hizmet veren Tur Ayakkabı ve Deri Sanayi Ticaret Limited Şir..
Çimen’den, Seyhan İlçe Spor Müdürü Mustafa Lavkor’a ziyaret
Adana ASKF Başkan Adayı İşadamı Ramazan Çimen, Seyhan İlçe Spor Müdürü Mustafa Lavkor’a hayırlı olsun ziyaretinde bulund..
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den Ülke gündemi hakkında önemli açıklamalar
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Bir Tv Proğramı’nın canlı yayınında ülke gündemi ni meşkul eden bazı önemli konu..
Sigarayı Bırak; Hayatına Günler, Aylar, Hatta Yıllar Ekle...
9 Şubat Dünya Sigara Bırakma Günü dolayısıyla açıklamalarda bulunan Çukurova Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Da..
Rektör Prof. Dr. Tuncel Araştırma Uygulama Çiftliğinde İncelemelerde Bulundu
Prof. Dr. Tuncel: “Tarım İle Hayvancılığın Geliştirilmesinde Sektör ve Çiftçilerimizle İşbirliğine Hız Kazandıracağız”..
AHMET DİLSİZ’DEN VALİ ELBAN’A ZİYARET
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz, Vali Süleyman Elban’a nezaket ziyaretinde bul..
VALİ ELBAN’DAN ÇUKUROVA KAYMAKAMLIĞINA ZİYARET
Vali Süleyman Elban, Çukurova Kaymakamlığını ziyaret ederek Çukurova Kaymakamı Mustafa Kaya’dan ilçenin genel durumu ve ..
Çetin, İftiracılarla yargıda hesaplaşacağız
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kendisi hakkında yazılan iftira mektupları ve Uğur Mumcu Bulvarındaki 32 katlı bi..
Doktor Levent Cemal Güngör için anma töreni düzenlendi
Doktor Levent Cemal Güngör’ü anmak için Adana Tabip Odası önünde bir araya gelen hekim ve sağlık çalışanları bir dakikal..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI