"sebze ve meyve fiyatlarındaki önlenemez artışın yurttaşların mutfağındaki yangını büyüttüğünü söyledi." İLE İLGİLİ HABERLER

YRP'li BEKİN, KUDÜS'Ü VE MESCİD-İ AKSA'YI DAHA ZOR GÜNLER BEKLİYOR
Yeniden Refah Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin, işgal altındaki Kudüs'ü ve Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa'yı..
Karalar, halka fahiş fiyata sebze ve meyve satılmaması için ekipleri harekete geçirdi
Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında, bayramda ve sonrasında Adanalıların fahiş sebze ve meyve fiyatlarıyla karşılaşma..
Savunma sanayindeki büyüme devam edecek
Savunma sanayinde yerli ve milli projelerdeki artışın önümüzdeki yıllarda da katlanarak süreceği belirtiliyor.
Ayhan Barut, Ekonomideki çöküşü durdurun
CHP Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, salgın döneminde derinleşen ekonomik..
Erbakan ‘Erken Seçim’ İçin Tarih Verdi
Yeniden Refah Genel Başkanı Fatih Erbakan, hükümetin ekonomik göstergelerden dolayı seçime gitmesinin kaçınılmaz gördüğü..
Başkan Soner Çetin kursiyerlerle türkü söyledi
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Kültür Müdürlüğünce başlatılan bağlama kursunun ilk gününde kursiyerleri ziyaret ..
SARIGÜL’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ülkenin yarısından fazlasında teşkilatlarını kurduklarını söyledi ve teşkilat başkanl..
Dr.Özgür Kara, 29 Ocak Batı Trakya’nın direniş günüdür
Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Dr. Özgür Kara, 29 Ocak 1988’de Yunan Hükümetinin Türk azınlığın milli kimli..
Ayhan Barut, Meclis'te çiftçi, esnaf ve yurttaşların sorunlarına dikkat çekti
CHP Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, artan gıda fiyatlarının ve derinleşe..
Esendemir: Uğur Mumcu, sarsılmaz kalemiyle gazeteciliğin meşalesi oldu
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, 24 Ocak 1993'te Ankara Karlı Sokak'taki evinin önünde bir suikast..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI