Bugun...

"sebze ve meyve fiyatlarındaki önlenemez artışın yurttaşların mutfağındaki yangını büyüttüğünü söyledi." İLE İLGİLİ HABERLER

SARIGÜL’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ülkenin yarısından fazlasında teşkilatlarını kurduklarını söyledi ve teşkilat başkanl..
Dr.Özgür Kara, 29 Ocak Batı Trakya’nın direniş günüdür
Akdeniz Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Dr. Özgür Kara, 29 Ocak 1988’de Yunan Hükümetinin Türk azınlığın milli kimli..
Ayhan Barut, Meclis'te çiftçi, esnaf ve yurttaşların sorunlarına dikkat çekti
CHP Adana Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Ayhan Barut, artan gıda fiyatlarının ve derinleşe..
Esendemir: Uğur Mumcu, sarsılmaz kalemiyle gazeteciliğin meşalesi oldu
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, 24 Ocak 1993'te Ankara Karlı Sokak'taki evinin önünde bir suikast..
Sümer,Halkı çöpten sebze meyve toplayacak hale kim getirdi
CHP Adana Milletvekili ve TBMM Kit Komisyonu Üyesi Orhan Sümer, Sanayi Bakanı Sayın Mustafa Varank'ın “Adana'ya yatırıml..
Bağışıklığınızı güçlendirmeye yarayan dört renkte meyve sebze grupları
Havuç, tatlı patates, balkabağı, kavun, kayısı, mango gibi turuncu ve sarı olanlar; bağışıklık sistemini de desteklediği..
Barut,  iktidarın gözünü sadece rant aşkı bürüdü
CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, salgınla birlikte daha da derinleşen ekonomik krizin ocakları söndürdüğünü ancak ikt..
Çetin, İftiracılarla yargıda hesaplaşacağız
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kendisi hakkında yazılan iftira mektupları ve Uğur Mumcu Bulvarındaki 32 katlı bi..
Ayhan Barut'tan konteyner limanı çağrısı
CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Doğu Akdeniz Bölgesi'nde kurulması planlanan yeni konteyner limanının Adana'da yapıl..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI