bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort istanbul escort escort istanbul escort bayan şişli escort beylikdüzü escort sakarya escort izmit escort
porno izle porno hd sex türkçe porno türbanlı porno
Bugun...

Adana TOHM Atletizm Sporcuları Başarıdan Başarıya Koşuyor

facebook-paylas
 Tarih: 06-03-2020 09:50:22

Adana TOHM Atletizm Sporcuları Başarıdan Başarıya Koşuyor

İLKGUN HABER - Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) Atletizm sporcuları ve Antrenörleri, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette sporcuların başarısı ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Şube Müdürü Adıgüzel şunları belirtti: Adana Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) bünyesindeki hemen hemen tüm sporcularımızdan iyi dereceler aldık. 8 TOHM Atletizm sporcularımız çeşitli dallarda katıldığı Türkiye Şampiyonalarından ilimiz adına başarılarla dolu bir karne ile döndüler.

Başarılarını İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak ile paylaşan genç sporcular, hedeflerinin Dünya ve Avrupa'da derece elde ederek ülkemizi en güzel şekilde temsil etmek olduğunu söylediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Ataşbak genç sporcularla sohbet ederek yaptıkları dereceler hakkında bilgiler aldı.  Ataşbak, "Öncelikle sizleri tebrik ediyorum. Sizlerin böyle gayretli çalışmalarınız ve bu çalışmanızın sonunda düzenlenen müsabakalarda dereceye girmeniz bizleri mutlu ediyor. Sizler başarıyı yakalamak için sürekli ve azimle çalışmaya gayret gösterin. İnanıyorum ki başarılarınız Türkiye sınırlarını geçip Dünya Şampiyonluğuna kadar ulaşacak. Tüm sporcularımızı başarılarından dolayı kutlar, antrenörlerine ve ailelerine kısaca başarıda emeği olan herkese teşekkür ederim.” Diye konuştu.                     

 SALON VE KIŞ DÖNEMİ TOHM ADANA SPORCU DERECELERİ

Metin Aras U16 Komple Atlet Triatlon 1. Kademe Yarışmaları İstanbul 04.01.2020 1930 Puan ile 1. U16 Salon Türkiye Şampiyonası İstanbul 18.01.2020 Uzun Atlama 639 cm 1. Komple Atlet Triatlon 2. Kademe İstanbul 26.01.2020 2045 puan ile 1.Berivan UĞURLU Seyfi Alanya Atmalar Kupası İçel 23.02.2020 41.44 cm Cirit Atma 2.Ece NARTÜRK Seyfi Alanya Atmalar Kupası İçel 22.02.2020 Çekiç Atma 55.07 cm Cirit Atma 1.Erdem TİLKİ Olimpik Deneme Yarışmaları İstanbul 26.01.2020 Sırıkla Atlama 4.20 cm 2. U18 Salon Türkiye Şampiyonası 30.01.2020 4.30 cm 2.U20 Salon Türkiye Şampiyonası 02.02.2020 4.20 cm 2.Furkan CANİŞ Türkiye Şampiyonası Sırıkla Atlama 30.01.2020 4.00 cm 3.Sümeyye KİNAR İstanbul Olimpik Deneme Yarışmaları Sırıkla Yüksek Atlama 25.01.2020 3.60 cm 1.U20 Salon Türkiye Şampiyonası İstanbul 01.02.2020 3.50 cm 1.U20 Balkan Salon Şampiyonası 09.02.2020 3.60 CM 3.Onur ÇAPAROĞLU U20 Salon Türkiye Şampiyonası Üç Adım Atlama 02.02.2020 15.04 cm 1.U20 Balkan Salon Şampiyonası 09.02.2020 15.17 cm 3. Olmuştur.

  Editör: Yusuf Kahraman
  Kaynak: www.ilkgunhaber.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Spor Haberleri
GAZETEMİZ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
03.04.2020 20:00 Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor
04.04.2020 17:00 Ankaragücü - İstanbul Başakşehir
04.04.2020 20:00 Galatasaray - Gaziantep FK
04.04.2020 14:00 Kayserispor - Gençlerbirliği
05.04.2020 13:30 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Göztepe
05.04.2020 16:00 İttifak Holding Konyaspor - Demir Grup Sivasspor
05.04.2020 16:00 Kasımpaşa - Fenerbahçe
05.04.2020 19:00 Denizlispor - Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep FK
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Belediyesi Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Futbol Kulubu 2 - 0 Erzin Spor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Ozel Idarespor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Spor FK 3 - 2 Duzcespor
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI