Cengiz Kurtoğlu: "Bizim camia'da grip yok ama domuzlar çok

Geçtiğimiz hafta domuz gribine yakalanan ve iyileştikten sonra ilk kez İzmir Mumlu Alsancak sahnesinde konser veren Cengiz Kurtoğlu sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 Tarih: 26-01-2022 13:14:38
Cengiz Kurtoğlu:

İLKGÜN HABER - Geçtiğimiz hafta domuz gribine yakalanan ve iyileştikten sonra ilk kez  İzmir Mumlu Alsancak sahnesinde konser veren Cengiz Kurtoğlu sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Kurtoğlu konser sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplandırırken gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.
"Domuz gribine yakalandım ama bu dağdaki yaban domuzu gribi gibiydi.15 gün sonra 5.aşıyı olucam.Sağlık herşeyden önemli yeter ki yoluna yaban domuzu çıkmasın.Bizim camiada grip yok ama  domuzlar çok" diyerek sanat dünyasına gönderme yaptı.
"Taverna günlerini özlüyorum o zamanlardaki sadelik,samimiyet ,aşklar,birliktelikler  daha güzeldi ve şarkı  sözleri anlamında da özeldi."
"İleride Allah uzun ömürler versin hepimize ama bu dünyadan göç edip gidersek bu dünyadan hayatımı filme alırlarsa adı: 'Hayatımı yazsam Roman Olurdu' olsun."
"Gülşen'i çok severim.Ozan'ı çok severim. Şov anlamında sahne anlamında  giydikleri kendi tercihleri ama bu işlerde biraz daha dikkat gerekir."
En son yaşadığı ve olaylarla ilgili olarak ise Kurtoğlu,  "Olay yargıda bizim bıçakla işimiz olmaz bizim bıçağı evde Fadime mutfakta ekmek kesmek için  kullanır, başımıza bir sıkıntı  gelirse çekeriz 14’lümüzü gerekirse  namus için karşılığını veririz onun dışında bizde ne olabilir ki..."şeklinde konuştu.

  Bu haber 12719 defa okunmuştur.   Editör: Yusuf Kahraman   Kaynak: https://ilkgunhaber.com
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Magazin Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI