Disk Emekli-Sen Çukurova Şubesinde üye katılım töreni düzenlendi

Disk Emekli-Sen Çukurova Şubesi binasında düzenlenen bir törenle 25 Emekli vatandaş sendika'ya üye kaydını yaptırdı.
 Tarih: 09-12-2022 20:04:55
Disk Emekli-Sen Çukurova Şubesinde üye katılım töreni düzenlendi

İLKGÜN HABER - Disk Emekli-Sen Çukurova Şubesi binasında düzenlenen bir törenle 25 Emekli vatandaş sendika'ya üye kaydını yaptırdı.

Üye kayıt töreninde bir konuşma yapan Başkan Zeliha Divarcı, Bu gün üye kayıt töreninde öncelikle aramızda bulunan ve Milletvekil adayı olan Yükel Karaaslan'a ve kayıt yaptıran tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.Aramıza hoş geldiniz. Sizinle birlikte emeklilerin haklı mucadelesinde omuz omuza vereceğimize inanıyorum dedi. Sendika'da 500 üyelerinin bulunduğunu açıklayan Başkan Divarcı, İnanıyorum yakın zamanda üye sayımız daha'da artacaktır. Emekli Sen olarak daha yasal sütatülerimizin tam anlamıyla bitmediğini,genel merkezimiz ve tüm arkadaşlarımızın mücadelesiyle engelin yakın zamanda aşılacağını açıkladı.

Emekli Sen'e üye kaydını yaptıran CHP Milletvekili Adayı Yüksel Karaaslan Ülkemizde iktidarı kuracak güçte olan emeklilerin, dağınık olmasından yakınarak, seçimlerde emeklilerin güçlü bir şekilde CHP iktidarına destek olmasını istedi.

Yapılan konuşmaların ardından emekli vatandaşlar sendikaya üye kayıtlarını yaptılar. Kayıt sonrası orada hazır bulunan emekliler hatıra fotorafı çekildikten sonra dağıldılar.

  HABER GALERİ
  Bu haber 2534 defa okunmuştur.   Editör: Yusuf Kahraman   Kaynak: https://ilkgunhaber.com
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Emek Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI