İYİ Parti Seyhan İlçe Yönetiminden Anlamlı Ziyaret

İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Coşar ve İlçe Başkan Yardımcıları, göreve başlamalarının ardından ilk Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimler Derneği Adana Şubesine yaptı.
 Tarih: 02-02-2023 10:24:57
İYİ Parti Seyhan İlçe Yönetiminden Anlamlı Ziyaret

İLKGÜN HABER - İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Coşar ve İlçe Başkan Yardımcıları, göreve başlamalarının ardından ilk Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimler Derneği Adana Şubesine yaptı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimler Derneği Adana Şubesi Hizmet binasında gerçekleşen ziyarette İYİ Parti heyetini, Dernek Başkanı Mehmet Ali Bakır karşıladı. 

İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Coşar ziyarette yaptığı konuşmada İYİ Parti olarak STK’larla işbirliği içinde, var olan sorunların çözümüne yönelik etkin bir çalışma içerisinde olduklarını belirtti. İYİ Parti olarak Şehit, Gazi ve yetimlere her zaman sahip çıktıklarını aktaran Coşar, toplumun Şehitlerini her zaman minnetle andığını, Gazilerine sahip çıktığını ve Yetimlerin de topluma emanet edildiğini aktardı. Her zaman Şehit aileleri, gaziler ve yetimlerin yanında olacaklarını kaydeden Coşar, ziyaret anısına Dernek Başkanı Gazi Mehmet Ali Bakır’a Türk Bayrağı verdi. 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehitler Dul ve Yetimler Derneği Adana Şube Başkanı Mehmet Ali Bakır; İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Coşar, İlçe Sekreteri Hüdaye Esen, İlçe Kadın Politikaları Başkanı Hatun Zeyrek, Seyhan Belediyesi Meclis üyesi ve ilçe Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Bünyamin Ateş ve İyi Parti Seyhan İlçe STK İlişkileri Başkanı Muhittin Karaoğlu’na ziyaret nedeniyle Teşekkür etti.

Haberin Doğru Adresi https://ilkgunhaber.com.tr adresinide ziyaret edebilirsiniz....

  Bu haber 1316 defa okunmuştur.   Editör: Yusuf Kahraman   Kaynak: https://ilkgunhaber.com
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Siyaset Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI