Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Ülkenin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere yönelik kent çalışmalarını,Türkiye'nin dört bir yanında yurttaşlarla bir araya gelerek seçim hazırlıklarını sürdürüyorlar.
 Tarih: 25-03-2023 16:10:37
Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Ülkenin dört bir yanında çalışmalarına devam ediyor

İLKGÜN HABER - Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere yönelik kent çalışmalarını, Türkiye'nin dört bir yanında yurttaşlarla bir araya gelerek seçim hazırlıklarını sürdürüyorlar. 

CHP Genel Başkan Özel Danışmanı Recep Cengiz, Adana’da yapılan koordinasyon toplantısına katılarak burada, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun özellikle kadınlar ve genç çiftçilere yönelik yazmış olduğu bir mektup'ta; kırsal kesimdeki kadınlar ve genç çiftçilerin primlerini (sigorta primlerini) ödeyeceklerini ve emekli olmalarını sağlayacakları açıklamasına değindi.

CHP Genel Başkan Özel Danışmanı Recep Cengiz, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimine yönelik çalışmalara destek amacıyla,  Çankırı, Çorum, Amasya, Sivas, Erzincan, Bayburt, Adana durağında yurttaşlarla bir araya gelerek,toplantılarda Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı seçilmesi takdirde hayata geçireceği vaatleri tek tek anlattı.  

  Bu haber 632 defa okunmuştur.   Editör: Yusuf Kahraman   Kaynak: https://ilkgunhaber.com
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Genel Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI