LÖSEV’DEN 2-8 KASIM LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI KORTEJİ VE ŞENLİĞİ

Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen Lösemili Çocuklar Spor Şenliğinde lösemili çocuklar ve aileleri gönüllü palyaçolar, bubble show, sihirbaz ve farklı sportif aktiviteler eşliğinde eğlendi.

LÖSEV’DEN 2-8 KASIM LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI  KORTEJİ VE ŞENLİĞİ
Yayınlama: 07.11.2023
16
A+
A-

İLKGÜN HABER – 25 yılı geride bırakan LÖSEV, löseminin önlenebilen ve tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu vurgulamak için 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda Türkiye’nin dört bir yanında farkındalık etkinlikleri düzenliyor.

Türkiye genelinde binlerce gönüllüsü ve vakfa kayıtlı hasta ve aileleriyle bir arayan gelen LÖSEV, 4 Kasım Cumartesi günü Fuzuli Caddesinde düzenlediği Farkındalık Kortejinde onlarca gönüllüsü, aile ve destekçisi ile “Biz Kazanacağız” diyerek, el dövizleri ve balonlarla renkli görüntüler oluşturdu.

Hem gönüllü ve kayıtlı ailelerini buluşturmuş oldu hem de lösemili çocukların sesini tüm Adana’ya duyurdu. Katılımcılar yol boyunca sloganlarla birlikte “ Sevgi, iyilik ve umut dolu MÜCADELEMİZ sürüyor” mesajı verdi.

Ardından Atlı Spor Kulübü’nde düzenlenen Lösemili Çocuklar Spor Şenliğinde lösemili çocuklar ve aileleri gönüllü palyaçolar, bubble show, sihirbaz ve farklı sportif aktiviteler eşliğinde eğlendi.

LÖSEV ’in Gönüllü Korosunun sahne aldığı şenlikte lösemili çocuklar ve aileleri keyifli zaman geçirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.