Bugun...
SON DAKİKA

Okullar arası Dart Müsabakalarına Öğrencilerden Büyük İlgi

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bocce, Bowling, Dart İl Temsilciliği’nin faaliyet programında yer alan “Okullar arası Dart Müsabakaları” tamamlandı.
facebook-paylas
 Tarih: 08-01-2020 12:10:46

Okullar arası Dart Müsabakalarına Öğrencilerden Büyük İlgi

İLKGUN HABER - Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bocce, Bowling, Dart İl Temsilciliği’nin faaliyet programında yer alan “Okullar arası Dart Müsabakaları” tamamlandı.

Yüreğir Gençlik Merkezi Spor Salonu’nda yapılan müsabakalara 103 Okuldan 412 sporcu katıldı.

Müsabakaların ardından ödül töreninde konuşma yapan İl Temsilcisi Ertuğrul Ahmet Özdağ şunları kaydetti. "İlimizde Dart sporuna özellikle öğrenci kardeşlerimiz büyük ilgi gösteriyor. Katılımcı sayısının her geçen gün artması, yaptığımız çalışmaların meyvelerini vermiş olması bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Burada başarılı olan genç sporcularımızın içinden inanıyorum ki Adana'mızı grup müsabakalarında en iyi şekilde temsil edecek kardeşlerimiz çıkacaktır. Ben tüm sporcularımıza başarılar dilerken, başta destekleriyle bizleri yalnız bırakmayan Adana Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak’a, Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü Kadir Gül’e, antrenörlerimize, hakemlerimize ve tüm emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum.”

Müsabaka sonrası dereceye giren sporculara ödüllerini Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü Kadir Gül, Yüreğir Gençlik Merkezi Müdürü Habip Bilgin, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, İl Temsilcisi Ertuğrul Ahmet Özdağ, antrenörler, hakemler ve beden eğitimi öğretmenleri verdi.

Yıldız Kızlar:

 1.Fuat Sezgin Ortaokulu

2. Suluca Ortaokulu

3. Bayram Karadağ Ortaokulu

4. Şükran Çobanoğlu Ortaokulu

Yıldız Erkekler:

 1.Sarıçam Orhangazi İmam Hatip Ortaokulu

2. Şehit Zafer Oluk Ortaokulu

3. ÇEAŞ Sofulu Ortaokulu

 4. Bayram Karadağ Ortaokulu

Genç Kızlar:

1. Piri Reis Anadolu Lisesi

2. Adana Anadolu Lisesi

3. Hümeyra Ökten İmam Hatip Lisesi

4. Mehmet Özöncel Anadolu Lisesi

 

Genç Erkekler:

 1. Medine Müdafi İmam Hatip Lisesi

2. Piri Reis Anadolu Lisesi

3. Barbaros Anadolu Lisesi

4. Türkan İrfan Anadolu Lisesi

  Editör: Yusuf Kahraman
  Kaynak: www.ilkgunhaber.com

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Egitim Haberleri
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
03.04.2020 20:00 Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor
04.04.2020 17:00 Ankaragücü - İstanbul Başakşehir
04.04.2020 20:00 Galatasaray - Gaziantep FK
04.04.2020 14:00 Kayserispor - Gençlerbirliği
05.04.2020 13:30 BtcTurk Yeni Malatyaspor - Göztepe
05.04.2020 16:00 İttifak Holding Konyaspor - Demir Grup Sivasspor
05.04.2020 16:00 Kasımpaşa - Fenerbahçe
05.04.2020 19:00 Denizlispor - Beşiktaş
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep FK
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Belediyesi Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Futbol Kulubu 2 - 0 Erzin Spor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Ozel Idarespor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Spor FK 3 - 2 Duzcespor
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI