ŞEHİT VE GAZİ DERNEKLERİNDEN VALİ ELBAN’A “GAZİLER GÜNÜ” ZİYARETİ

19 Eylül Gaziler Günü kutlama etkinlikleri kapsamında şehit ve gazi derneklerinin Adana şubelerinin temsilcileri Vali Dr. Süleyman Elban’a makam ziyaretinde bulundu.
 Tarih: 20-09-2022 09:04:21
ŞEHİT VE GAZİ DERNEKLERİNDEN VALİ ELBAN’A “GAZİLER GÜNÜ” ZİYARETİ

İLKGÜN HABER - 19 Eylül Gaziler Günü kutlama etkinlikleri kapsamında şehit ve gazi derneklerinin Adana şubelerinin temsilcileri Vali Dr. Süleyman Elban’a makam ziyaretinde bulundu.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Adana Şubesi Başkanı Coşkun Adaber, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Adana Şube Başkanı Mehmet Ali Bakır, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Adana Şube Başkanı Emine Bilgen ile Şehit Aileleri Malulleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Adana Şube Başkanı Emine Kunt ile dernek temsilcilerinin katıldığı ziyaret sohbet ortamında gerçekleştirildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Elban, gaziliğin ulaşılması güç bir makam olduğunu belirterek ziyaretçilerinin nezdinde tüm gazilerin Gaziler Günü’nü tebrik edip ebediyete irtihal eden gazilerimizi rahmet ve minnetle yad etti. Yüce Türk
milletinin şanlı tarihimizde emeği geçen tüm şehitlerimizin ve gazilerimizin mukaddes emanetlerine sahip çıkacağını ve daima gazilerimizin yanında olacaklarını belirten Vali Elban, vatanımız uğruna gözünü kırpmadan şehadete yürüyen aziz şehitlerimizi
rahmetle andı.

  Bu haber 947 defa okunmuştur.   Editör: Yusuf Kahraman   Kaynak: https://ilkgunhaber.com
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Genel Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI