Vali Süleyman Elban, ilçe kaymakamlarıyla bir araya geldi

Vali Süleyman Elban, ilçe kaymakamlarıyla bir araya geldi. İlçelerde yürütülen projeler ile yapılması planlanan çalışmaların detayları ile ele alındığı toplantıda ilçelerin genel durumu da gözden geçirildi.
 Tarih: 26-08-2021 10:23:55
Vali Süleyman Elban, ilçe kaymakamlarıyla bir araya geldi

İLKGÜN HABER - Vali Süleyman Elban, ilçe kaymakamlarıyla bir araya geldi. İlçelerde yürütülen projeler ile yapılması planlanan çalışmaların detayları ile ele alındığı toplantıda ilçelerin genel durumu da gözden geçirildi.

Toplantıda konuşan Vali Elban, Adana’yı daha yaşanabilir bir kent noktasına taşıyabilmek, vatandaşlara en hızlı ve kaliteli kamu hizmetini sunabilmek ve tüm ilçelerde yaşam standartlarını yükseltebilmek için mülki idari amirlerine büyük sorumluluklar düştüğünü vurguladı.

Vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla Adana’nın tüm ilçelerinin yarınının bugünden çok daha iyi olması için iş birliği ve koordinasyon içinde çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Vali Elban, bu hususta herkesin üzerine düşen sorumluluğu layıkıyla yerine getireceğine inandığını belirterek gerçekleştirecekleri çalışmalarda kaymakamlara başarılar temennisinde bulundu.

Makam toplantı salonunda düzenlenen toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

  Bu haber 2874 defa okunmuştur.   Editör: Yusuf Kahraman   Kaynak: http://ilkgunhaber.com
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Yerel Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI