100. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi açılıyor

Çukurova Belediyesi ile Adana Tabip Odası işbirliği ile yapımı tamamlanan 100. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi açılışı törenle gerçekleştirilecek.

100. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi açılıyor
Yayınlama: 10.01.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Çukurova Belediyesi ile Adana Tabip Odası işbirliği ile yapımı tamamlanan 100. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi açılışı törenle gerçekleştirilecek.
Cumhuriyetin 100. Yılı dolayısıyla bu isim verilen Kültür ve Sanat Merkezi’nin ilk etapta sergi salonunun açılışı yapılacak. Adana Tabip Odası hizmet binası içerisinde oluşturulan kültür sanat merkezi sergi salonunun açılışında Turhan Selçuk karikatür sergisi de gezilebilecek. Açılış 12 Ocak Cuma günü saat 18.30’da Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Adana Tabip Odası Başkanı Ahmet Suntur’un katılımı ile yapılacak. Açılışa karikatürist Turhan Selçuk’un kızı Aslı Selçuk da
katılacak. Sergi 27 Ocak tarihine kadar açık kalacak.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Tabip Odası ile işbirliği içerisinde Adana’ya güzel bir kültür sanat merkezi kazandırıyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
100. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi’nin Çukurova’da büyük bir eksikliği kapatacağını belirten Başkan Soner Çetin, “Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutluyoruz. Bu dönemde hizmete giren kültür sanat merkezine 100. Yıl ismini vermeyi uygun bulduk. Adana Tabip Odası’nın değerli yöneticilerine duyarlılıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.