2.TESBİH VE DOĞAL TAŞLAR FUARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

2.TESBİH VE DOĞAL TAŞLAR FUARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Yayınlama: 24.10.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Adana Valiliğinin himayelerinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde 19-22 Ekim tarihlerinde bu yıl 2.si düzenlenen Tesbih ve Doğal Taşlar Fuarı büyük ilgi gördü.
22 Ekim’de kapılarını kapatan 2. Tesbih ve Doğal Taşlar Fuarı ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Vali Yavuz Selim Köşger; fuarın gördüğü büyük ilgiden çok mutlu olduklarını dile getirdi.
Geçen yıl ilk kez düzenlenen ve ülkemizde de bir ilk olan fuarda 143 bin 500 kişiyi ağırladıklarını dile getiren Vali Köşger, “Bu yıl 10 bin metrekare alan üzerinde 300 stant kuruldu. Fuara 70 farklı ilden ve 30 farklı ülkeden yaklaşık 500 firma,188 bin 453 vatandaşımız katıldı. Fuarımıza katılım gösteren firmalar ve vatandaşlarımız buradan büyük bir memnuniyetle ayrılıyorlar. Bizler de bu memnuniyeti görerek her yıl üzerine ekleyerek ilerlediğimiz fuarımız için gelecek senenin planlarını şimdiden yapmaya başladık.” dedi.

Binbir emekle üretilen göz nuru tesbihler ile doğal taşların sergilendiği Tesbih ve Doğal Taşlar Fuarı’nın Adana’mıza yakışır bir şekilde gerçekleştiğini söyleyen Vali Köşger, başta Büyüksaat Vakıflar Tesbihçiler Çarşısı esnafı olmak üzere fuarda emeği geçen tüm kurumlara ve fuara katılım sağlayan vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.