8.Türkiye İş Ahlakı Zirvesi Yaklaşıyor

8.Türkiye İş Ahlakı Zirvesi Yaklaşıyor
Yayınlama: 06.11.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Türkiye İş Ahlakı Zirvesi’nin sekizincisi Değişen Meslekler ve Meslek Ahlakı temasıyla 11 Kasım 2023 tarihinde 09.00-14.00 saatleri arasında İstanbul Üniversitesi, Prof. Dr. Fuat Sezgin Kongre ve Kültür Merkezi‘nde yapılacaktır.

Türkiye İktisadi girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD) tarafından ilk defa 15 Ekim 2016 tarihinde yapılan Türkiye İş Ahlakı Zirvesi alandaki önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyor. Zirve, Türkiye’de “İş Ahlakı”nı kamuoyunun, devlet kurum ve kuruluşlarının, iş dünyasının ve STK’ların gündemine taşımayı; İş ahlakı konusunda duyarlılık artışı sağlamayı; İş ahlakının yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı; iş ahlakında iyi uygulama örneklerini ortaya çıkarmayı ve kamuoyunun gündemine taşımayı amaçlıyor.

Değişen Meslekler ve Meslek Ahlakının ele alınacağı zirve, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer BOLAT’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak. Türkiye’nin önde gelen kamu, özel sektör yöneticileri ve akademisyenlere ev sahipliği yapacak zirveye; Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kasım KARAHOCAGİL, Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Lütfi SUNAR, İTO – İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı Dr. Erhan ERKEN, İTO – İstanbul Ticaret Odası Meclis Başkanı Dr. Erhan ERKEN, Öncül Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akın ÖNCÜL, Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve Deprem İzolasyonu Derneği Başkan Yardımcısı İnşaat ve Deprem Y. Müh. Mehmet Emre ÖZCANLI konuşmacı olarak katılacak.

Oturumların moderatörlüğünü İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Dekanı ve Gazeteci / Yazar Kemal ÖZTÜRK yapacak.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.