Adana İdmanyurdu yılbaşı nedeniyle verilen izinin ardından çalışmalarına başladı

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Lig’de kümede kalma mücadelesi veren Adana İdmanyurdu yılbaşı nedeniyle verilen izinin ardından çalışmalarına başladı.

Adana İdmanyurdu yılbaşı nedeniyle verilen izinin ardından çalışmalarına başladı
Yayınlama: 03.01.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Turkcell Kadınlar Futbol Süper Lig’de kümede kalma mücadelesi veren Adana İdmanyurdu yılbaşı nedeniyle verilen izinin ardından çalışmalarına başladı.

Adana İdmanyurdu Kulübü Başkanı Metin Taylancı zorlu bir süreçten geçtiklerini açıklayarak ” ligde daha 16 maç var, ancak biz Adana Olarak Sadece Maçlara Çikabilmeyi Düşunüyoruz .Şartlarımız gerçekten çok zor. Hafta sonu Hakkari deplasmanımız olacak. Belki bu maça gidememe durumumuz da var.

Teknik heyetimize ve oyuncularımıza iki aydır ödeme yapamıyoruz. Sporcularımız büyük bir özveriyle mücadele ediyorlar. Hepsi sabırla sponsordan gelecek cevapları bekliyorlar.

Tüm olumsuz şartlara karşın Adana’yı en iyi şekilde temsil etmeye de çalışıyoruz. Fakat, Adana kadın futbolunda tek olan bir kulübe sahip çıkmamakta direniyor. Bir kaç ufak dokunuşla başka bir kimliğe bürünerek başarılı olabilir ve alt sııralardan kurtulabiliriz.

Kentimizin desteğini arkamızda görmek istiyoruz. Lütfen 11 futbolcu kızımızın kaldığı ve sadece yeme içme olayının karşılandığı kulüp evimize bile destekte yetişemez olduk. Bir başkan olarak ne kadar zorda olduğumuzu anlatamıyorum.

Şayet bu koca kentte bizden başka iyi yapacak birileri de varsa kulübü devir etmeye de hazırız. Yarın çok geç olmadan Adana’nın ilgili kişilerine buradan duyuru yapmak istiyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.