ADANALILAR M1 ADANA’DA MÜZİK VE EĞLENCE DOLU BİR BAŞKA BAYRAM YAŞADI

M1 Adana Alışveriş Merkezi, Kurban Bayramı’nı dolu dolu, birbirinden renkli, başarılı yerel sanatçılarımızdan oluşan konser etkinlikleri ile geçirdi.

Yayınlama: 13.07.2022
A+
A-

İLKGÜN HABERE – M1 Adana ziyaretçileri eğlenceli, keyifli, müzik dolu  bir bayram geçirdi. Kurban Bayramı boyunca Grup Es, Murat Alabay, Murat Korkulu ve Müge Köymen’ den oluşan sanatçıların sunduğu canlı müzik, eğlenceli konserler M1 Adana AVM ziyaretçilerinden büyük bir beğeni ve ilgi gördü.  

M1 Adana Alışveriş Merkezi,  Kurban Bayramı’nı dolu dolu,  birbirinden renkli, başarılı  yerel sanatçılarımızdan oluşan konser etkinlikleri ile  geçirdi. 7’den 70’e kadın ,erkek ,çocuk herkese hitap eden müzik ziyafeti  ile Kurban Bayramı  M1 Adana’da “BİR BAŞKA” yaşandı.

M1 Adana AVM Kurban Bayramı’nı Adana’da geçiren Adanalılar ve Bayram ziyaretine Adana’ya gelen misafirlerine müzik ve eğlence  dolu bir bayram programı sundu. Kurban Bayramı boyunca Grup Es, Murat Alabay, Murat Korkulu ve Müge Köymen’ den oluşan yerel sanatçıların sunduğu canlı müzik performansları ve eğlenceli konserler M1 Adana ziyaretçilerine keyifli bir bayram geçirdi. Konserler bayram boyunca her gün 19:00 ve 20:00 saatlerinde 2 seans olarak gerçekleştirildi. Bu çerçevede 09 Temmuz   günü  Grup Es, 10 Temmuz  günü Murat Korkulu, 11 Temmuz günü  Murat Alabay ve 12 Temmuz günü Müge Köymen sahne aldı. Yerel başarılı sanatçıların müzik ve sahne performansları sahneyi dolduran yüzlerce ziyaretçi tarafından ilgi ve beğeni ile izlendi.

      M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz : “M1 Adana’da bu yıl  gerçekleştirdiğimiz  “Kurban Bayramı Etkinlikleri” müzik ve eğlence ile dolu dolu “BİR BAŞKA” Bayram oldu. Ziyaretçilerimizin bu etkinliklere ilgisi ve katılı yanında yerel sanatçılarımız ile sahneyi birlikte paylaşarak,  adeta yaşayarak eşlik ettikleri bu etkinlikler sayesinde güzel bir bayram geçirdik. Etkinliğimize katılan tüm Adanalılar ve Bayram misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Bayramı eğlence ve coşku ile kendileri ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” Dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.