Adana’nın tanınmış iki genç iş insanına plaket verildi

Yayınlama: 05.01.2024
Düzenleme: 05.01.2024 18:52
A+
A-
İLKGÜN HABER – Adana’nın tanınmış iki genç iş insanına vali yardımcısı tarafından teşekkür plaketi verildi.
Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıldönümü sebebiyle Türkiye Muay Thai Federasyonu Spor Toto Muay Thai Süper Ligi Finali bugün Adana’da düzenlendi.
Finallerin Adana’da düzenlenmesi için Adana’nın gözde mekanlarından Hadırlı Restaurant ve Natha Bohem Restourant’ın sahibi olan genç iş insanı Yıldıray Yalçın ile Adana’nın ünlü tatlı firması Katmerci Dayı’nın yönetim kurulu Başkanı genç İş insanı Kasım Yergin, Türkiye Muay Thai Federasyonu Süper Lig Yürütme Kurulu Başkanı Hakan Şahade ile birden fazla görüşme yaptı.
Yapılan görüşmeler neticesinde Yalçın ve Yergin, final maçlarının Adana’da oynanmasına destek verdi.
Adana’ya yaptığı katkılardan dolayı Vali Yardımcısı Dr. Mustafa Yiğit, iş insanı Yıldıray Yalçın ile Kasım Yergin’e final maçlarının düzenlendiği Otelde “Teşekkür” plaketi verdi.
 Plaket aldıktan sonra konuşan iş insanı Kasim Yergin, “Güzel şehrimiz Adana için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz ve her daim yapmaya hazırız. El birliğiyle kentimizi daha da güzel yerlere getireceğiz.” sözlerine yer verdi.
 Plaket aldıktan sonra konuşan iş insanı Yıldıray Yalçın, “Devletimizin her zaman emrindeyiz. Konu Adana olunca ortak payda her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız” sözlerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.