Akay: “Başarı için tribün gücü önemli”

Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, Forza 1940 Taraftar Derneği’ni ziyaret ederek Başkan Caner Halo ve üyeleriyle bir araya geldi.

Akay: “Başarı için tribün gücü önemli”
Yayınlama: 20.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Akay, “ Bir kulüp başarılı olmak istiyorsa mutlaka tribün gücünü arkasında hissetmeli ” dedi.

“ DEMİRSPOR’UN SÜPER LİGDE OLMASI BİZLERİ MUTLU EDİYOR”

Mazisi başarılar ile dolu Ulu Çınar Adana Demirspor’un kentin olmazsa olmazları arasında yer aldığını belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “ Mavi-lacivertli ekibimizin Süper ligde mücadele etmesi bizleri mutlu etmektedir. Taraftarlar her zaman olduğu gibi  tribünde üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmekte. Forza 1940 Taraftar Derneği Başkanı Caner Halo ve üyeleriyle bir araya gelerek güzel bir Demirspor sohbeti gerçekleştirdik. Kendilerine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Demirsporumuza da kalan maçlarında başarılar diliyorum” dedi.

Forza 1940 Taraftar Derneği Başkanı Caner Halo’da tek amaçlarının Adana Demirspor’un başarısına katkı sağlamak olduğunu belirterek, ” Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay’a ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.