Akşener, Recep Bey çıkıyor, bizleri gömmekten bahsediyor. Yahu biz düşman mıyız?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üslubuna yönelik tepki göstererek, “Yahu biz seçime gidiyoruz seçime. Bayram gibi olması lazım. Her siyasi parti gelip seçmenine konuşmalı; o konuşmaların tamamı projeler üzerinden, hizmet üzerinden rekabet edilir bir şekilde olmalı dedi.

Akşener, Recep Bey çıkıyor, bizleri gömmekten bahsediyor. Yahu biz düşman mıyız?
Yayınlama: 27.04.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER -İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine yönelik mitinglerine Mansur Yavaş ile birlikte Kayseri’de devam etti.
Akşener, Kayseri Melikgazi’de kendilerini karşılayan kalabalıkta vatandaşlara seslendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın üslubuna yönelik tepki göstererek, “Yahu biz seçime gidiyoruz seçime. Bayram gibi olması lazım. Her siyasi parti gelip seçmenine konuşmalı; o konuşmaların tamamı projeler üzerinden, hizmet üzerinden rekabet edilir bir şekilde olmalı.

Buna karşılık Recep Bey çıkıyor, bizleri gömmekten bahsediyor. Yahu biz düşman mıyız? Biz bu ülkenin vatandaşlarıyız. Arkadaş sen kimi gömüyorsun? Sen bu ülkenin her bir kadınının, gencinin, emeklisinin hem iaşesinden hem can güvenliğinden hem de namusunun korunmasından sorumlusun. Kendine gel kendine! Bu nasıl bir dildir?” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.