Alperen Güven: “Bundan sonra kaybetmek yok”

Bitexen Adana 1954 FK’nın Yönetim Kurulu Üyesi Alperen Güven, pazar günü saat 14.00’de Tarsus Şehir Stadında konuk edecekleri Siirt İl Özel İdaresi Spor karşılaşmasını kazanacaklarını ‘gülen taraf olacaklarını’ söyledi.

Alperen Güven: “Bundan sonra kaybetmek yok”
Yayınlama: 16.02.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Bitexen Adana 1954 FK’nın Yönetim Kurulu Üyesi Alperen Güven, pazar günü saat 14.00’de Tarsus Şehir Stadında konuk edecekleri Siirt İl Özel İdaresi Spor karşılaşmasını kazanacaklarını ‘gülen taraf olacaklarını’ söyledi.

TFF 3.Lig 4.Grupta Muşspor’un 7 puan önünde zirvede bulunduklarını anlatan Alperen Güven, “Bundan sonra kaybetmek yok. Her maçımıza kazanmak için çıkacağız. Engelleri bir bir aşarak lig sonuna şampiyon olacağız” şeklinde konuştu.
Pazar günü tüm Adana halkını Siirt İl Özel İdaresi Spor müsabakasına davet eden Alperen Güven, “Halkın takımı, sokağın sesiyiz. Taraftarlarımızla daha güçlüyüz. Kaplanlar Grubu, liseli gençler ve her yaştan futbolseverleri maçımıza bekliyoruz. 90 dakika sonunda gülen taraf olacağız” diye konuştu. Güven, taraftarlar için pazar günü saat 11.00’de kulüp tesisleri ve İstasyon Meydanından Tarsus’a sınırsız otobüs kaldıracaklarını sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.