Avrupa Şampiyonası öncesi Garanti BBVA’dan milli takıma destek

Türk basketbolunu 21 yıldır destekleyen Garanti BBVA, ana sponsoru olduğu A Erkek Milli Takımı 12 Dev Adam’a, 1-18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Basketbol Şampiyonası öncesinde desteğini sürdürüyor. Şirket, Milli Takıma desteğini hatırlatan özel bir reklam filmi hazırladı.

Avrupa Şampiyonası öncesi Garanti BBVA’dan milli takıma destek
Yayınlama: 25.08.2022
A+
A-

 

Filmde Garanti BBVA’nın Erkek ve Kadın Milli Takımlarından, Tekerlekli Sandalye Milli Takımları ve 12 Dev Adam Basketbol Okulları’na (12 DABO) kadar Türk basketboluna uzun yıllardır devam eden katkısına vurgu yapılırken, milyonlarca sporsever A Milli Takımı desteklemeye davet ediliyor.  

Garanti BBVA diğer taraftan basketbola gönül veren ve 12 Dev Adam’ı coşkuyla destekleyen sporseverleri de unutmuyor. Banka mobilden müşterisi olanlar arasında yaptığı çekilişle 2 şanslı çifti, Milli Takımın Avrupa Basketbol Şampiyonası kapsamında ilk tur maçlarını oynayacağı Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te ağırlayacak.  

Ayrıca 12 Dev Adam coşkusunu tüm müşterilerinin yaşaması adına, şampiyona süresince Bonus ile yapacakları restoran harcamalarında yüzde 12 bonus kazandıracak. Garanti BBVA Mobil kullanıcıları da akıllı asistan UGİ’ye 12 Dev Adam’ın sırlarını sorarak eğlenceli bir etkileşim içinde olacak.  

BASKETBOLA OLAN TOPLUMSAL BİLİNCİN VE DESTEĞİN GÜÇLENDİRİLMESİNDE ÖNEMLİ ROL OYNADI 

Garanti BBVA, Türkiye Basketbol Federasyonu ile yakın iş birliği içinde bugüne kadar, 12 Dev Adam Basketbol Okulları’ndan altyapı milli takımları ile A Kadın ve Erkek Milli Takımlarına uzanan çok geniş bir yelpazede basketbola önemli katkılar sağladı. Şirket, aynı zamanda Tekerlekli Sandalye Kadın ve Erkek Milli Takımlarının da sponsorluğunu üstlendi. Banka, sponsorluk boyutunun yanında 21 yıldan bu yana yürüttüğü iletişim çalışmaları ve pazarlama faaliyetleriyle de basketbolun ve milli takımların markalaşmasında, basketbola olan toplumsal bilincin ve desteğin güçlendirilmesinde önemli rol oynadı.  

 

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.