Başkan Akay muhtarlarla bir araya geldi

Seyhan  Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, demokrasinin temel taşı olan muhtarlarla 100.Yıl Çırçır Sanat Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.

Başkan Akay muhtarlarla bir araya geldi
Yayınlama: 03.03.2024
A+
A-

Yoğun katılımın olduğu toplantıda Başkan Akay, “ Türkiye’nin en başarılı belediyeleri arasında gösteriliyorsak bunda muhtarlarımızın  önemli bir rolü var ” dedi.

SİYASİ AYRIM YAPMAKSIZIN EŞİT HİZMET GERÇEKLEŞTİRDİK

Göreve geldiği ilk günden itibaren siyasi ayrım yapmaksızın Seyhan’ın her mahallesine eşit hizmet götürmekte titiz davrandıklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal  Akay , “ Seyhan Belediyesi bugün Türkiye’nin en başarılı belediyeleri arasında yer almakta. Bunda, çalışmalarımızı toplumla doğrudan doğruya bağ kuran ve ulaştıran mahallelerimizin gerçek temsilcisi olan muhtarlarımızın etkisi fazla. Birlikteliğimiz  olmasaydı bu başarıya ulaşamazdık ” dedi.

“ ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM BERABER OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ “

Yeni dönemde de önemli projelerin altına imza atmak için altyapıyı hazırladıklarını belirten Başkan Akay, “ Muhtarlarımızla daima beraber olmaya devam edeceğiz. Eksikliklerin ortadan kalkması adına doğru bilgilere ihtiyacımız olacak. Önemli olan insana hizmet etmektir. Bunun içinde muhtarlarımızla ortak hareketliliğimiz kaldığı yerden devam edecek. Bundan  kimse endişe duymasın. Hepimizin yolu açık olsun” diye konuştu.

TEŞEKKÜR PLAKETİ  VERİLDİ

Başkan Akay konuşmasının ardından muhtarlara ve görev süresinde hayatını kaybeden muhtarların ailelerine teşekkür plaketi verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.