Başkan Akay, Üniversitelilerle iftar yaptı, önerileri dinledi

Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, Ramazan ayının bereketini paylaşmaya ve sevgi dolu sofralarda buluşmaya devam ediyor.

Yayınlama: 22.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, Ramazan ayının bereketini paylaşmaya ve sevgi dolu sofralarda buluşmaya devam ediyor. Seyhan Belediyesi Campüs Cafede Üniversite öğrencileri ile buluşup iftar yapan Akay, gençlerin sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini sıraladı ve yapacakları hizmetleri gençlere aktardı.

GENÇLERDEN GELEN ÖNERİLERİ DİNLEDİ

Kampüs Kafede her gün ücretsiz olarak üniversite öğrencilerine yemek hizmetleri verdiklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, ‘ Canımız gençlerimizle bir arada Ramazan soframızda buluştuk. Gençlerimizi yarınımızın teminatı olarak görüyor, onları önemsiyoruz. Onlardan gelen önerileri, istekleri dikkate alarak bugüne kadar yol yürüdük. Hizmetlerimizi de onlardan gelen isteklere göre yapmaya çalıştık. Bundan sonra da öyle olacak’ dedi.

SOFRAMIZI-KAPIMIZI-GÖNLÜMÜZÜ GENÇLERİMİZE AÇTIK

Gençlerle sohbet eden Başkan Akay, ‘Belediyecilik hizmetimizi insan odaklı olarak düşünüp halkın taleplerini de önceliğimiz olarak belirledik. Gençlerin bizlere olan güvenine ve desteklerine ayrıca teşekkür ediyorum. Ücretsiz yemeklerimizle onlara katkı sunmaya çalıştık. Bu hizmetlerimiz gelecek dönemde de devam edecektir. Soframızı, kapımızı, gönlümüzü gençlerimize açtık. Bundan sonra da onlarla yol arkadaşlığı yapmayı sürdüreceğiz’ dedi. Akay, üniversiteli gençlere hediyeler de takdim etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.