Başkan Çay, Kamışlı’da seçim koordinasyon merkezi açtı

Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Mustafa Çay, boğaz mahallelerinin merkezi olan Kamışlı’da seçim koordinasyon merkezi açtı.

Başkan Çay, Kamışlı’da seçim koordinasyon merkezi açtı
Yayınlama: 07.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Mustafa Çay, boğaz mahallelerinin merkezi olan Kamışlı’da seçim koordinasyon merkezi açtı.
Seçim koordinasyon merkezi kesilen kurban ile açıldı. Açılış sonrasında Başkan Adayı Mustafa Çay, seçim aracından hoparlörle Kamışlılı vatandaşlara seslenerek, yapılan çalışmaları ve projelerini anlattı.
KAMIŞLI BU DÖNEM TURİZME DOYACAK
Seçilmesi durumunda yeni dönemde Kamışlı ve boğaz mahallelerdeki projelerine ağırlık vereceğini dile getiren Başkan Adayı Mustafa Çay, “Fen ve imar işleri müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ve mimarlarımızla birlikte Kapuz Kanyonuna gelerek çekimler yaptık ve istişarelerde bulunduk. Gerekli dron çekimleri yaparak alanı havadan kontrol ettik. Şimdi mimarlarımız çalışıyor. Yapılacak küçük köprüler ve yer tesviyeleriyle birlikte belirli alanlara yerleştireceğimiz piknik masalarımızla halkımız rahatla gelip buralarda dinlenebilecekler diye konuştu.
ÇATALOLUK PROJESİ DE HAZIR
Yine Kamışlı’da bulunan Çataloluk mevkiinde vatandaşların piknik yaptığı alanı da ekibiyle birlikte ziyaret ederek incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Çay, “Bu alana yapacağımız küçük dokunuşlarla halkımız daha da rahat edecek. Edindiğim bilgiye göre zaten halkımız burada piknik yapıyorlarmış. Birkaç tane de piknik masası var. Biz de ekibimizle birlikte küçük dokunuşlar yaparak doğayı bozmadan halkımızın daha iyi hizmet almasını sağlayacağız.” Dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.