Başkan Tekin: “Vatandaşın talebine sessiz kalmadı”

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Ziyapaşa mahalle sakinlerinin yol onarım taleplerinin yerine gelmesi için talimat verdi.

Başkan Tekin: “Vatandaşın talebine sessiz kalmadı”
Yayınlama: 16.04.2024
Düzenleme: 16.04.2024 08:59
A+
A-

İLKGÜN HABER – Mazbatasını aldığı ilk günden itibaren  çalışmalarının startını veren Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Ziyapaşa mahallesi sakinlerinin, “ Oya Başkanımızdan yollarımızı yapmasını istiyoruz” talebi üzerine sorunları yerinde tesbit ederek çalışmaların başlaması için gerekli talimatlarıı verdi.

YOL SORUNUNU YERİNDE TESBİT EDİP GEREKLİ TALİMATI VERDİ

Halkçı ve Katılımcı Belediyecilik anlayışıyla hareket ederek görevlerinin başında olduklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “ Ziyapaşa mahallesi sakinlerimizin yollarının yapılmasıyla ilgili talebi üzerine belediye meclis üyemiz ve mahalle muhtarımız ile birlikte sorunları tesbit ederek çalışmaların başlanması ve biran önce çözüme kavuşması için ilgili müdürlüğümüze gerekli talimatları verdik.  Halkımızın talepleri bizim için çok büyük bir önem  taşımaktadır ” dedi.

“SEYHAN’I DAHA GÜZEL HALE GETİRMEYE KARARLIYIZ”

Seyhan’ı daha güzel bir hale getirmek adına büyük bir özveriyle çalışacaklarını belirten Başkan Tekin, “ Bunun içinde çalışmalarımız belirlenilen program doğrultusunda gerçekleşmekte. Mahallelerimizdeki sorunların bizlere bildirilmesi durumunda gerekli hassasiyeti gösterip sorunun ortadan kalkması adına tüm imkanlarımızı seferber edeceğimizin bilinmesini istiyorum. Vatandaşlarımız hiç merak etmesinler. Her geçen gün  eksikliklerimiz giderilecek ” diye konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin tesbit çalışmasının ardından mahalle sakinleri ve esnafları ziyaret ederek sohbet etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.