Belediye evleri mahallesinin yamalı yolları yapılıyor

Yıllardır kentsel dönüşüm projesi ile anılan Çukurova ilçesindeki Belediye Evleri mahallesinin yamalı yolları yapılmaya başlandı.

Yayınlama: 19.09.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Yıllardır kentsel dönüşüm projesi ile anılan Çukurova ilçesindeki Belediye Evleri mahallesinin yamalı yolları yapılmaya başlandı.

Bu konuda bilgi veren Belediye Evleri mahallesinin muhtarı Yemliha Yücel “Mahallemizin birçok yerinde bozuk olan yollarımızı Çukurova Belediyesi tarafından yapılması bizleri son derece mutlu etmiştir.

Bilindiğiz üzere yollarımızda yapılan kanalizasyon, Toroslar EDAŞ, telefoncuların tamir etmek üzere açtıkları yerler yüzünden vatandaşlarımız tarafından şikayetler almaya başladık. Bu konuda Çukurova belediye başkanımız Soner Çetin ile görüşmeler sonucunda yollarımızda yamalı yerlerin haricinde caddelerimizin tamamı yapılmaya başlandı.

Mahallem adına buradan Çukurova belediyesine teşekkür ediyorum” dedi. Önümüzdeki yerel seçimlerde seçmenlerimiz uygun gördüğü taktirde Belediye eveleri mahallesi muhtarlığına tekrar aday olduğunu belirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.