Bu bozuk düzene dur demek için biz de Zafer Partisi olarak, ‘Kılıçdaroğlu’ diyoruz

Zafer Partisi Milletvekili Adayı Abdurrahman Bilir, Milletvekili Adayları Abdullah Tanrıkulu, Hakan Kuşçu, İl Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz ve partililer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüreğir İlçe Başkanlığı’nda Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek olmak üzere bir araya geldiler.

Bu bozuk düzene dur demek için biz de Zafer Partisi olarak, ‘Kılıçdaroğlu’ diyoruz
Yayınlama: 26.05.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Zafer Partisi Milletvekili Adayı Abdurrahman Bilir, Milletvekili Adayları Abdullah Tanrıkulu, Hakan Kuşçu, İl Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz ve partililer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yüreğir İlçe Başkanlığı’nda Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek olmak üzere bir araya geldiler. Toplantıda birleşe birleşe kazanacaklarını söyleyen CHP Yüreğir İlçe Başkanı Anıl Tamburoğlu, katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

“SAYIN KILIÇDAROĞLU DİYORUZ”
Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vereceklerini ve bu seçimde büyük değişim yaşanacağını konuşmasında dile getiren Zafer Partisi Milletvekili Adayı Abdullah Tanrıkulu, “Ülkenin gençleri her geçen gün gelecek sorunu ile karşı karşıya. Bu bozuk düzene dur demek için biz de Zafer Partisi olarak, ‘Kılıçdaroğlu’ diyoruz.”dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.