Ceyhan Belediyesi’nden Öğrencilere Sınav Desteği

LGS sınavına giren öğrenciler için sınav merkezlerinin önünde stantlar kurarak; öğrencilere su, kek ve meyve suyu dağıttı.

Ceyhan Belediyesi’nden Öğrencilere Sınav Desteği
Yayınlama: 02.06.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Ceyhan Belediyesi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına giren öğrenciler için sınav merkezlerinin önünde stantlar kurarak; öğrencilere su, kek ve meyve suyu dağıttı.

Ceyhan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü kent genelinde LGS sınavının yapıldığı toplam 7 okulun önünde öğrenciler ve veliler için stant kurdu. Ceyhan’da sınava giren 2 bin 18 adaya su, kek ve meyve suyu dağıtılırken, okul önlerinde çocuklarını bekleyen velilere de su, kek ve meyve suyu ikramında bulunuldu.

BAŞKAN AYDAR: GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

Gençlerin her zaman destekçisi olduğunu söyleyen Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, “Kadir abileri olarak her zaman gençlerimizin yanında oldum, bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğim. LGS sınavına giren öğrenci kardeşlerimiz bu süreçte çok çalıştılar. Heyecanla bugünü beklediler. Biz de öğrenci kardeşlerimizi ve ailelerini yalnız bırakmak istemedik. Sınava giren öğrenci kardeşlerimize ve onları heyecanla bekleyen velilerimize su, kek ve meyve suyu ikramında bulunduk. Bu vesile ile sınava giren tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.