Çukurova GİAD’dan Karalar’a ziyaret

Çukurova Genç İş Adamları Derneği (Çukurova GİAD) Yönetim Kurulu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.

Yayınlama: 12.05.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Çukurova Genç İş Adamları Derneği (Çukurova GİAD) Yönetim Kurulu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a başarı dileyen Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Adana sevdalısı işadamlarının üye olduğu, Adana’nın en önde gelen sivil toplum örgütü olan Çukurova GİAD’ın Adana’ya
hizmet eden her projeye destek verdiğini söyledi.

Bugüne kadar Çukurova GİAD olarak yaptıkları çalışmalarda, proje ve programlarda Karalar’ın da yakın ilgi ve desteğini gördüklerini bildiren Sakarya, “Yeni dönemde Dünya kenti Adana’mız için belediyemizin yanındayız. Çukurova GİAD olarak Dünya kenti Adana yolunda projeler, zirveler, toplantılar, programlar yapmayı sürdüreceğiz” dedi. Çukurova GİAD’ın Adana’ya katkı koyan STK olduğunu her fırsatta dile getiren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da, “Seçmenlerimizin tercihleriyle, teveccühleriyle bir 5 yıl daha Adana’mıza hizmet etme fırsatı bulduk.

Kaldığımız yerden Büyük Şehir Adana için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Karalar’ı ziyaret eden Çukurova GİAD heyetinde Başkan Sakarya ile birlikte Başkan Yardımcıları Rafet Milli ve Hakan Burç, Genel Sekreter Fikri Oğuzhan Ertem, Sayman Ceyhun Baskın ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökalp Sofuoğlu yer aldılar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.