ÇUKUROVA ZABITASI GIDA DENETİMLERİNİ ARTIRDI

Çukurova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaklaşan Kurban Bayramı öncesi halk sağlığını korumaya yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Yayınlama: 11.06.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Çukurova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaklaşan Kurban Bayramı öncesi halk sağlığını korumaya yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

İşletme sahiplerinin ruhsatlarına, yangın tüplerine, hijyen belgelerine bakılarak düzeltilmesi gereken kısımlar hakkında bilgilerin de verildiği kontrollerde, temizlik ve hijyen koşulları, personelin kişisel bakımı, ürün gramajları, son kullanım tarihi ve saklama koşulları, etiketlerin görünür şekilde yer alması, tezgahların durumu titizlikle kontrol edildi.

Denetimlerden oldukça memnun görünen Çukurovalılar zabıta ekiplerine teşekkür ederken, kontrollerin devam etmesini istedi.

Çukurova Belediyesi Başkanı Emrah Kozay, “Vatandaşlarımızın ağız tadıyla bayramlarını huzur içerisinde geçirmesi için elimizden geleni yapacağız. Zabıta ekiplerimiz bayram öncesi ve bayram içerisinde dahi denetimlerini ve çalışmalarını sürdürecek. Şimdiden tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.