Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu’dan seccadeli fotoğrak lincine tepki

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı iktidar tarafından hedef gösterilerek karalama kampanyası yürütülen ‘seccadeli’ fotoğraf hakkında açıklamada bulundu.

Cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu’dan seccadeli fotoğrak lincine tepki
Yayınlama: 02.04.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı iktidar tarafından hedef gösterilerek karalama kampanyası yürütülen ‘seccadeli’ fotoğraf hakkında açıklamada bulundu.

Saadet partisinin iftar buluşmasında konuşan Kılıçdaroğlu; “Saldırı malzemesi yaptıkları fotoğraf karesiyle ilgili iki kelam edeceğim. Kutsala saygısızlık etmem. Hayat görüşüme de aykırı, varoluşuma da… Samimi olarak üzgünüm.” ifadesini kaydeterek sözlerine şöyle devam etti:

“Yerdeki seccadeyi görmedim. O kare üzerinden operasyon yapıyorlar. Açıkça söyleyeyim. Ben onların operasyonunu umursamam. Ben samimi olarak üzgünüm, bunu ifade edeyim. Ailem, eşim, çocuklarımız asla ve asla hiçbir kutsala saygısızlık etmez bunu da bilmenizi isterim. Bu benim hayat tarzıma, varoluşuma aykırı. Böyle iftiralardan, operasyonlardan siz samimi Müslümanlara sığınıyorum” açıklamasında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.