Göçmen: ” Yaşanabilir Bir Sarıçam İçin Adayım”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıçam Belediye Başkan Adayı Hüseyin Göçmen, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde basın mensuplarıyla bir araya gelerek projelerini anlattı.

Göçmen: ” Yaşanabilir Bir Sarıçam İçin Adayım”
Yayınlama: 07.03.2024
Düzenleme: 07.03.2024 08:24
A+
A-

İLKGÜN HABER – CHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Hüseyin Göçmen, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde basın mensuplarıyla bir araya gelerek projelerini anlattı.

CHP Sarıçam Belediye Başkan adayı Hüseyin Göçmen’in basınla buluşup projelerini anlattığı toplantıda, CHP Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, CHP Sarıçam İlçe başkanı  Av. Sercan Polat, CHP Çukurova İlçe eski başkanı Av. Remzi Ümit Atay, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı CaferEsendemir eşlik ettiler.

Sarıçam’ın 2009 yılında Yüreğir’den ayrılarak yeni bir merkez ilçe olduğunu hatırlatan Başkan Adayı Göçmen, “Adaylık sürecimizi başlatan Sarıçamlı hemşehrilerimin hiç hak etmediği rantsal anlayışı olmuştur. Daha yaşanabilir Sarıçam için aday oldum” diye konuştu.
Toplantıya, CHP Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, CHP Sarıçam İlçe Başkanı Sercan Polat, CHP Çukurova İlçe eski Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir ve Türkiye Gazeteciler Sendikası Adana Şube Başkanı Salim Büyükkaya katılarak destek verdi.
Sarıçam doğumlu olduğunu ifade eden Göçmen, ilçenin kurulduğu günden bu yana mantar gibi inşaatlar çıktığına vurgu yaptı. Sarıçam’da hiçbir sosyal alan ve başka bir etkinlik alanının olmadığını iddia eden Hüseyin Göçmen, her gün inşaatların çoğaldığını söyledi.

İlçede, insan odaklı, proje odaklı, halk menfaatine, halkçı belediyeciliği yansıtacak hiçbir şeyin olmadığını kaydeden CHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Hüseyin Göçmen, “Sarıçam başka ilçeler gibi değil. Gerçekten başka bir ilçe. İnsanı da farklı, cana yakın. Kuzeyden göç aldığı için Sarıçam’ın kuruluşu kuzeyden olduğu için her mahallede, her sokakta mutlaka bir soframız, dostumuz ve akrabamız var” şeklinde konuşarak Sarıçam için çok çalışmaları gerektiğini söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.