Gündoğdu Mobilya 2023’te mağaza sayısını ikiye katlamayı hedefliyor

Gündoğdu Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Okan Gündoğdu, 2022 yılını değerlendirerek, gelecek dönem için hedeflerini açıkladı. 2023 sonuna kadar mağaza sayısını ikiye katlayacaklarını söyleyen Gündoğdu, “2022nin ilk 8 ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 100 büyüdük” dedi.

Gündoğdu Mobilya 2023’te mağaza sayısını ikiye katlamayı hedefliyor
Yayınlama: 13.09.2022
A+
A-

 

Fabrika satış mağazaları aracılığıyla 30 yıldır tüketicileri uygun fiyatlı mobilyalarla buluşturduklarını belirten Gündoğdu, “Kovid-19 döviz kurlarındaki artış gibi olumsuzluklara rağmen, büyüme stratejimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Şu an 130 olan mağaza sayımızı, önümüzdeki yılın sonunda 250’ye çıkarmayı hedefliyoruz. Mağaza sayımızı artırırken kaliteden ödün vermediğimiz ürünleri de uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturmaya gayret ediyoruz” diye konuştu.

“EVLİLİKLER ARTTI, MOBİLYA SEKTÖRÜ YÜKSELİŞTE”

Pandemi nedeniyle düşüşe geçen evliliklerin yeniden artmasının mobilya sektöründeki büyüme trendini  hızlandırdığını belirten Gündoğdu Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Okan Gündoğdu, “Başta düğün paketleri olmak üzere genç odası takımı, mutfak masası takımı, oturma grupları gibi kategorilerdeki mobilyalarımızın üretimini, Avrupa standartlarına uygun olarak yapıyoruz. Özellikle evlilik hazırlığı yapan çiftlerin, mobilyalarımıza uygun fiyat garantisiyle sahip olmaları önceliklerimiz arasında yer alıyor. Ürettiğimiz 100 bin adet düğün paketi de bunun somut bir göstergesidir” ifadelerini kullandı. 

UYGUN FİYAT POLİTİKASINA YÖNELİK YENİ PROJELER 

Yakın zamanda Mersin, İzmir, Ankara ve Bilecik’te fabrika satış mağazaları açtıklarını ifade eden Gündoğdu, “Hem ürün yelpazemizi hem de üretim hızımızı artıracak projelerimiz var. Tüketicilerimizin bize olan güveninden güç ve destek alarak uygun fiyat politikamızı sürdürerek yakın dönemde yeni projeleri de hayata geçirmek istiyoruz. Öte yandan ödeme seçeneklerinde sunduğumuz kolaylıklara bir yenisi daha ekledi. Elden 18 ay taksitle ödeme kolaylığının yanı sıra, Burgan Bank ile yaptığımız anlaşma sayesinde peşin fiyatına 3 ay ertelemeli ve +9 taksit fırsatı sunuyoruz. ING Bank ile devam eden benzer bir kampanya da tüketicilerden büyük ilgi görüyor” dedi.

 

 

Your browser does not support the video tag.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.