İlçelerde de MHP fırtınası esiyor

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’nın Milletvekili Adaylarıyla ilçelere yaptığı geziler olağanüstü ilgiye ve muhteşem görüntülere sahne oldu.

İlçelerde de MHP fırtınası esiyor
Yayınlama: 30.04.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’nın Milletvekili Adaylarıyla ilçelere yaptığı geziler olağanüstü ilgiye ve muhteşem görüntülere sahne oldu.

MHP Adana İl Başkanı Başkan Yusuf Kanlı, Milletvekili ve Adayı Muharrem Varlı, MYK Üyesi ve Milletvekili Adayı Uğur Öztürk, Milletvekili Adaylarının tamamı, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, İl Divan Kurulu Üyeleriyle birlikte Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli ilçelerine çıkarma yaptı.
Feke’de muhteşem açılış, muhteşem buluşma…
Feke Seçmen İletişim Merkezi dualarla hizmete açıldı. MHP Feke İlçe Başkanı Fikret Çilingir ve Belediye Başkanı Ahmet Sel’in ev sahipliği yaptığı aday tanıtım toplantısı da SİM’in açılışı gibi olağanüstü ilgi gördü. MHP kurmayları daha sonra Saimbeyli İlçe Başkanı İbrahim Yağbasan ve Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe ile birlikte esnaf
gezisinde bulundular.  MHP heyeti Tufanbeyli’de de İlçe Başkanı Haydar Dömek ile birlikte çarşı-pazarda vatandaşlarla bir araya geldi.

“Bizim derdimiz Türkiye’yi büyütmek”
MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı yaptığı açıklamada, “MHP ve Cumhur İttifakı olarak bizim derdimiz, Türkiye’yi büyütmek, Dünyanın en güçlü ülkesi haline getirmektir. Bunu bilen ve takdir eden vatandaşlarımız diğer taraftan mandacı muhalefetin bütün büyük yatırımları durdurma, Türkiye’yi iç savaşa sürükleme ve eyaletlere bölerek paramparça etme kaygısını bize iletiyorlar.” bilgisini verdi.

“Seçimden güçlenerek çıkacağız”
Kanlı “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde milli mücadele ruhuyla siyaset yapan Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizim koltuk, makam, mevki derdimiz hiç olmadı; her zaman ‘Önce ülkem ve milletim’ diyoruz. Vatandaşımız bizi de görüyor, koca iki yılda bir koltuğu paylaşamayan ve onun bunun emriyle aynı masaya onlarca kez oturup kalkan muhalefeti de görüyor. Vatandaşlarımıza inanıyor ve güveniyoruz. MHP ve Cumhur İttifakı mevcut gücüne güç katacak, 14 Mayıs seçiminde destan yazacak!” dedi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.