“İşimiz gücümüz sarıçam olacak”

CHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Hüseyin Göçmen, öğrenciler için yurt ve kütüphane ile ilk düğün salonunu da hizmete açacaklarını söyledi.

“İşimiz gücümüz sarıçam olacak”
Yayınlama: 14.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – CHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Hüseyin Göçmen, öğrenciler için yurt ve kütüphane ile ilk düğün salonunu da hizmete açacaklarını söyledi.

Sarıçam Belediye Başkan Adayı Hüseyin Göçmen, 2009 yılında kurulan belediyeyi yönetenlerin hizmet yerine başka işlerle uğraştığını, halkçı belediyecilik hizmetiyle Sarıçam halkını tanıştıracaklarını söyledi.
“işimiz gücümüz sarıçam olacak. Bizim yaşam alanımız Sarıçam” diyen CHP’li Belediye Başkan Adayı Hüseyin Göçmen, Sariçam’ın Adana’nın çekim merkezi olacağını, burada yaşayanların kültür sanat etkinlikleri  yemek için Yüreğir, Seyhan ve Çukurova’ya gitmeyeceğini ifade etti.
Göçmen, “Yatırımcının yolunu açacağız. Sarıçam’ın hizmetkarı olacağız. Çünkü gücümüzü Sarıçamlılardan alacağız. Eşitlikçi Belediyecilik hizmeti ile Sarıçamlı tanışacak” dedi.
Seyhan Baraj Gölü  çevresini Sarıçamlılar için değerlendireceklerini, Adanalıların  Sarıçam’a akın edeceğini belirten Göçmen, “Karlık köyünden başlatığımız Sarıçamda İktidara Yürüyüş"ü mazbatayı alınca tamamlanacak. “ diye konuştu.

KOOPERATİFÇİLİK BİZİM İŞİMİZ
CHP’li Başkan Adayı Hüseyin Göçmen, “Kooperatifçilik bizim işimiz. Sarıçam’da üretilen her ürünü değerlendireceğiz. Kazanan Sarıçamlı olacak.” diyerek projeleri ile ilgili de şunları söyledi:
“Modern çocuk parkları, çocukların fiziksel aktivitelerini destekleyen, eğlenceli ve güvenli bir ortam sağlamak amacıyla tasarlanmış özel alanlardan oluşacaktır. Parklarda, çocukların sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimine katkıda bulunarak aynı zamanda aileler için keyifli bir zaman geçirme imkanı sunacak. Modern çocuk parkları, geleneksel oyun alanlarını aşarak teknolojik yenilikler, özel tasarımlar, eğitimler/kurslar ve güvenlik standartları ile
donatılacaktır.

“ÜCRETSİZ DÜĞÜN SALONU VE GELİN ARABASI”
Sarıçam İlçemizde ikamet eden çiftlerimize ÜCRETSİZ olarak Düğün Salonu hizmeti ve GELİN ARABASI verilecektir. Salonumuzda; düğünler, nişan törenleri, doğum günü partileri, kurumsal etkinlikler, konferanslar, sergiler ve diğer özel etkinliklere ev sahipliği yapabilecektir.
İlçe sakinlerinin internet erişimini artırmak, eğitim, iş ve sosyal etkileşim için interneti daha erişilebilir hale getirmek, dijital ayrımı azaltmak ve toplumun dijital becerilerini geliştirmeyi teşvik etmek hedeflenmektedir.
Proje kapsamında, ilçenin belirli stratejik noktalarında (kütüphaneler, parklar, kamu binaları, meydanlar ve benzeri) ücretsiz WİFİ noktaları kurulur. İlçe sakinleri ve ziyaretçiler, WiFi ağlarına ücretsiz olarak erişebilecekler.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.