Jandarma Havacılık TIR’ı Adana’da

Gençlerimize Jandarma Havacılığının tanıtılması, sevdirilmesi ve özendirilmesi ile lisanslı ürünlerinin satışını yapmak üzere yola çıkan JHV STORE tırı yurt genelinde çalışmalarını sürdürmekte

Yayınlama: 15.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – İçişleri Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Jandarma Havacılık Başkanlığı’nın etkinlik ve faaliyetlerine ilişkin tanıtım ve lisanslı ürünlerinin satışını yapan veya gerçekleştiren, özel olarak hazırlanan JHV-STORE tırı Türkiye genelinde çalışmalarına devam ediyor.

Gençlerimize Jandarma Havacılığının tanıtılması, sevdirilmesi ve özendirilmesi ile lisanslı ürünlerinin satışını yapmak üzere yola çıkan JHV STORE tırı yurt genelinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu kapsam da 15-16-17-18 Mart 2024 tarihlerinde ADANA İSTASYON MEYDANINDA faaliyet yapacaktır.

Faaliyetler kapsamında;

  • Jandarma Genel Komutanlığı tanıtımı ve faaliyetleri,
  • Jandarma Havacılık Başkanlığı tanıtımı ve faaliyetleri,
  • Jandarma Asayiş Vakfı tanıtımı ve faaliyetleri,
  • Jandarma Havacılık Store lisanslı ürünlerinin satışı.

Etkinlik TIR’ından elde edilen gelirin belirli kısmı ayni ve nakdi olarak Jandarma Asayiş Vakfı kuruluşu olan JAVDES A.Ş. ‘ye aktarılmaktadır. Ülkemizin göz bebeği ve 50 yılını aşkın süredir göklerimizin yılmaz bekçileri Jandarma Havacılık etkinlik TIR’ına Adanalılar’ın yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Araçta bulunan sivil personel; ürünlerin tanıtımı ve satışı ile yetkili olup, JHV ürünlerine; www.joakstore.com ve www.jhv-store.com mağazalarından da ulaşılabilecek.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.