Meydan Okuma, Tabuları Yıkma ve Baştan Çıkarma

Uzman Psikolog Esra Ezmeci Cüret kitabıyla içinizde barındırdığınız gücü yeniden keşfetmenizi sağlayacak yepyeni bakış açıları sunuyor.

Meydan Okuma, Tabuları Yıkma ve Baştan Çıkarma
Yayınlama: 08.01.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Kitaplarıyla yüzbinlerce kişinin yaşamına dokunan Esra Ezmeci yeni kitabı Cüret ile okurlarına korkusuzca ve kendinin farkında olarak yaşayabilmenin yol haritasını veriyor.

Siz yeteri kadar kendinizde misiniz? Doğanıza, ruhunuza, aklınıza köklenmiş gerçek gücünüz ve potansiyelinizin farkında mısınız? Nelere kabiliyetiniz olduğunu biliyor musunuz? Uzanıp almak istedikleriniz için ne kadar isteklisiniz? Nelere meyillisiniz, kırılmamış kabuğunuzun altında neler gizli?

Uzman Psikolog Esra Ezmeci Cüret kitabıyla içinizde barındırdığınız gücü yeniden keşfetmenizi sağlayacak yepyeni bakış açıları sunuyor. Cesurca yaşamanız için çıkacağınız yolun başlangıç noktasında başkaları değil kendiniz olursanız arzuladığınız her şeye ulaşmanız imkânsız olmayacaktır. İşin anahtarı kendiniz olmayı seçmek ve buna cüret etmek. Peki bu nasıl olacak? Yanıtı bu kitapta!

“Bu kitapla birlikte içsel güce uzanan yolu birlikte adımlayacağız. Eylemlerle uyumlu olmayan bir donanıma sahipseniz sürekli takılıp düşersiniz, bu nedenle bu yolda gereken tüm bileşenleri nasıl bir araya getireceğinizi konuşacağız.”

Esra Ezmeci’nin yazdığı Cüret Destek Yayınları’ndan çıktı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.