SEYHAN ZABITASINDAN MİRZAÇELEBİ’DE SIKI DENETİM

Seyhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Göç İdaresi ekipleriyle birlikte Mirzaçelebi mahallesinde tabela, ruhsat ve kaldırım işgali denetimi gerçekleştirdi.

Yayınlama: 29.07.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Seyhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Göç İdaresi ekipleriyle birlikte Mirzaçelebi mahallesinde tabela, ruhsat ve kaldırım işgali denetimi gerçekleştirdi.

YABANCI TABELALAR SÖKÜLDÜ, KAÇAK İŞYERLERİ MÜHÜRLENDİ

Arapça tabelalar olmak başta olmak üzere kaldırım işgali ve kaçak işyeri şikayetlerinin geldiği Mirzaçelebi’de gerçekleştiren denetimlerde Türkçe dışındaki dillerin kullanıldığı tabelalar söküldü, açma ruhsatı olmayan işyerleri mühürlenip kapatıldı; bu işletmeler hakkında tutanak tutulup cezai işlem uygulandı.

KALDIRIMLAR BOŞALTILIP YENİDEN YAYALARA AÇILDI

İşyerleri ve seyyar satıcılar tarafından işgal edilen kaldırımlar da yeniden yayaların kullanıma açıldı.  

SEYHAN VE BÜYÜKŞEHİR ZABITASINDAN ORTAK DENETİM

Seyhan Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerinin Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Seyhan İlçe Tarım Müdürlüğü ekipleriyle birlikte gerçekleştirdiği denetimlerde ise Seyhan Devlet Hastanesi, Kıyıboyu Caddesi, Metro İstasyonları çevresinde ve Tellidere’de sokaklarda izinsiz faaliyet gösteren seyyar döner tezgahları toplandı. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.