Sigorta Firmaları Sosyal Medya Analiziyle Güçleniyor

Yayınlama: 27.12.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Sosyal medya takibi artık iş dünyasının vazgeçilmezi haline geldi. Kullanıcısı hızla artan sosyal medya platformlarında, 1 günde milyonlarca içerik paylaşılıyor. Paylaşımlar sadece eğlence değil, farklı amaçlara ulaşılmasına da olanak sağlayabiliyor. Firmalar, kendi stratejilerine katkı sağlamak için, sosyal medya verilerini analiz ediyor.

Sigorta şirketlerine özel analiz

Sosyal medya analiziyle, çalışmalarına katkı sağlayan sektörlerden biri de Sigortacılık Sektörü. Sosyal medya analizi yapan sigorta firmaları, kendi markasını, rakip markaları ve hedef kitlesinin sektörle ilgili yorumlarını yakından takip ederek, rekabette bir adım önde oluyor.

DigiLUP ile profesyonel bir süreç

Sosyal medya verilerinin hacmi ve ölçümleme seçenekleri fazla olduğundan, profesyonel platformlar ve uzman ekiplerle çalışmak, süreci verimli kılıyor.

MTM’nin profesyonel sosyal medya dinleme ve ölçümleme servisi DigiLUP’ta sigorta firmaları için hazırlanan özel analizlerle, sigorta şirketleri gücünü arttırıyor.

DigiLUP’ın uzman ekibi tarafından hazırlanan; marka analizi, rakip analizi ve sektörel analizler, sigorta firmalarının çalışmalarına birçok katkı sağlıyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.