Takım olarak TFF 3.Lig 4. Gruba renk kattık

Turhan, “Halkın takımı, halk ile kucaklaştı. Takım olarak TFF 3.Lig 4. Gruba renk kattık. Bu birlikteliğimizin yeni sezonda da devam edeceğine inanıyoruz

Takım olarak TFF 3.Lig 4. Gruba renk kattık
Yayınlama: 15.05.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Bitexen Adana 1954 FK’nın Başkan Yardımcısı Tekin Turhan, bu yıl taraftarlarının büyük destekleri ile şampiyon olduklarını söyledi.

Hem Tarsus’ta hem de deplasmanda oynadıkları müsabakalarda taraftarlarının yalnız bırakmadığını belirten Turuncu-Beyazlı ekibin Başkan Yardımcısı Tekin Turhan, “Halkın takımı, halk ile kucaklaştı. Takım olarak TFF 3.Lig 4. Gruba renk kattık. Bu birlikteliğimizin yeni sezonda da devam edeceğine inanıyoruz. Takımımızın gücüne güç katan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yeni sezonda 2.ligde mücadele edeceklerini ve tüm Adanalıları yanlarında görmeyi istediklerini ifade eden Tekin Turhan, “Başkanımız Menderes Kutlu’nun önderliğinde yolumuza devam ediyoruz. Takımımızda herkes üzerine düşeni yapıyor. Birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Tek düşüncemiz takımımızı yeni sezonda birinci lige taşımaktır. Bunun içinde elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.