Türk Gençliği Gönül Sofrası’nda birleşti

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı, AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanlığı ile birlikte, “Dilde, fikirde, işte birlik” sloganıyla iftar proğramı düzenledi.

Yayınlama: 27.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – Ülkü Ocakları Adana İl Başkanlığı, AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanlığı ile birlikte, “Dilde, fikirde, işte birlik” sloganıyla iftar proğramı düzenledi.

Mübarek Rahmet ve Mağfiret ayı nedeniyle düzenlenen, “Türk Gençliği Gönül Sofrası” etkinliğinde eller semaya açılıp, dualar edildi, oruçlar açıldı.

Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Cem Tutsoy; “Halkımızın sağduyusuna güveniyoruz. Onların da teveccühleriyle seçimlerden başarıyla çıkacağımıza inanıyorum. Gerçek Belediyecilik için, ülkemizin birliği ve beraberliği ile refahı için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. 1 Nisan sabahı; yerel yönetimlerde Cumhur ittifakının gerçek belediyecilik anlayışı hakim olacak. Bu heyecan ve gençlik aşkıyla öyle kazanacağız ki, hiç kimse kaybetmeyecek” dedi.

AK Parti Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Önder Yücel, “Merkezi yönetimle uyum içerisinde çalışacak, güçlü ve yerel yönetimlerde halkın sorunlarına çare olacak kadrolarla vatandaşlarımız istediği hizmetlere kavuşacak. Halkımızın sağduyusu hakim olacak ve sandıktan başarılı bir şekilde çıkacağız” diye konuştu.

Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr.Yusuf Tekin’in yanı sıra AK Parti Adana Milletvekili Fuat Aytek, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MHP MYK Üyesi Mustafa İzgioğlu, MHP İl Başkan Yardımcıları, Cumhur İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Kocaispir ve Seyhan Belediye Başkan Adayı Erdal Hatipoğlu ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.