Türkeş: “Adana’yı hep birlikte yeniden ayağa kaldıracağız”

İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Yayınlama: 12.03.2024
A+
A-

İLKGÜN HABER – İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Türkeş, yaptığı çalışmalar kapsamında Adnan Menderes Bulvarında vatandaşlarla buluştu. Kalabalık bir gününü yaşayan Baraj gölünün kenarındaki vatandaşlar Türkeş’e yoğun ilgi gösterdi.

Adana’nın hizmetten uzak, hizmete hasret kaldığını vurgulayan Türkeş “Çıkardığımız projelerimizle Ortaya çok ciddi iddialar koyduk. Adana çok uzun yıllardır hizmetten uzak kaldı. Vizyon projelerimizle Adana’mızın geleceğini inşa edeceğiz” dedi.
İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş, yaptıgı açıklamada Adana’nın en büyük problemi olan imar konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile işbirliği içinde, ilçelerin ihtiyacına yönelik çalışacaklarını söyledi.

Bunu yaparken, hali hazırda var olan İmar A.Ş. aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine yönelik düşük faizli, erişilebilir, ulaşılabilir konutlar üreteceklerinin müjdesini veren Türkeş, depreme dayanıklı, Adana’nın sosyo kültürel yapısına uygun, emekli ve çocuklu ailelere uygun yaşam alanları oluşturacaklarının sözünü verdi.
Türkeş, açıklamalarına Adana’ya ivme kazandıracak kaynakları çok kuvvetli. Bu kaynakları iyi koordine edecek ve onları sahada organize edecek bir başkana ihtiyaç var. O başkan da Ayyüce Türkeş olacak ben buna inanıyorum. Yıllardır köy görünümünden kurtulamayan Adana’yı hep birlikte yeniden ayağa kaldıracağız” sözlerine yer verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.