Türkiye büyük bir yol ayrımında

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Türkiye büyük bir yol ayrımında,Türk milleti bu ölümcül farkı görüyor ve kararını buna göre verecek dedi.

Türkiye büyük bir yol ayrımında
Yayınlama: 30.03.2023
A+
A-

İLKGÜN HABER – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Muhalefetin PKK’nın, FETÖ’nün, ABD’nin umudu haline gelmesi utanç verici! Türkiye büyük bir yol ayrımında. Türk milleti bu ölümcül farkı görüyor ve kararını buna göre verecek.” dedi.

Acılara duyarlı bir seçim süreci yürütülüyor

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’nın koordinasyonunda tüm teşkilatlar ve milletvekili aday adayları saha çalışmalarına MHP Genel Merkezi’nin daha önce bildirdiği kurallar çerçevesinde devam ediyor. Şubat ayında meydana gelen asrın felaketi depremler nedeniyle yaşanan acılara, mağduriyetlere son derece hassasiyet göstermek suretiyle yapılan çalışmalar büyük bir titizlik ve disiplin içinde gerçekleştiriliyor.

Başkan Kanlı, belediye başkanlarıyla istişare etti

Böyle hassas bir süreci yöneten MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, milletvekili aday adayları tanıtım törenine hazırlanırken belediye başkanlarıyla da bir araya geldi. İl Divan Kurulu Üyeleri Yeşim Akkaş, Hüseyin Zorba, Umut Polat, Sayım Azmaz, Mükremin Kara ve Şevki Kaya’nın da katılımlarıyla düzenlenen toplantıya Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe iştirak etti.

“Biz ‘Başka Türkiye yok’ şuuruyla çalışıyoruz”

Toplantıda, devam eden seçim çalışmalarıyla ilgili sahadan alınan bilgiler ve planlamalar istişare edildi. Toplantı sonunda açıklamada bulunan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de belediye başkanlarımızın üstlendikleri misyon, yaptıkları ve yapacakları çalışmalar çok önemli. Bu öneme binaen sürekli istişare halindeyiz. Adana’da Milliyetçi Hareket’in, Cumhur İttifakı’nın başarısı için tüm gücümüzü sahaya yansıtmak adına ve ‘Başka Türkiye yok’ şuuruyla çalışıyoruz.”ifadesini kullandı.

14 mayıs seçimi neden önemli?

Seçimin önemine değinen Başkan Yusuf Kanlı “Hiçbir seçim bu kadar önemli olmamıştı. 14 Mayıs seçimine giderken bir tarafta, depremin yaralarını sarmak için gecesini gündüzüne katan, halkın refahını artırmak için çaba veren, Türkiye’yi küresel güce dönüştürmeyi misyon edinen Cumhur İttifakı; diğer tarafta umudunu Londra tefecilerine bağlayan, Türkiye’yi özerk eyaletlere bölmeyi, teröristleri hapisten çıkarmayı, milli savunma sanayini ve diğer büyük yatırımları durdurmayı görev bilen bölücü muhalefet var. Muhalefetin PKK’nın, FETÖ’nün, ABD’nin umudu haline gelmesi utanç verici! Türkiye büyük bir yol ayrımında. Aziz Türk milleti bu ölümcül farkı görüyor ve kararını buna göre verecek.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.